Jahodník lesní list 30g(20x1,5g) Fragariae vesca folium plv.

24.5.2024

Jahodník lesní list 30g(20x1,5g) Fragariae vesca folium plv.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel Jahodníku lesního listu jako doplňku stravy?
A:Jahodník lesní list se tradičně využívá jako prostředek k posílení imunitního systému a ke zlepšení trávení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Jahodník lesní list konzumuje?
A:Jahodník lesní list se podává v podobě čaje. Pro přípravu 1 šálku čaje se vaří 1,5 g listu po dobu 5-10 minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možné vedlejší účinky po užívání Jahodníku lesního listu?
A:Užívání Jahodníku lesního listu může vyvolat různé vedlejší účinky, jako jsou alergické reakce, nevolnost, průjem nebo bolesti hlavy. V případě jakýchkoliv nežádoucích účinků je nutné okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Jahodník lesní list vhodný pro těhotné ženy?
A:Při užívání Jahodníku lesního listu těhotné ženy musí být opatrné a konzultovat to s odborníkem, protože může mít vliv na hormonální rovnováhu a může vést ke krvácení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak skladovat Jahodník lesní list?
A:Jahodník lesní list je třeba skladovat v suchu a temnu při teplotách kolem 25 ° C. Po otevření balení je vhodné jahodníkový čaj spotřebovat co nejdříve, aby si zachoval své kvality.

Jahodník lesní list (Fragaria vesca folium plv) je bylina, která je často využívána ve formě čaje, tinktury nebo extraktu pro zdravotní účinky. Tento bylinný produkt je dostupný ve formě sušeného listu, který obsahuje 30g (20x1,5g). Léčebné účinky tohoto bylinného produktu se obecně vztahují k jeho schopnosti zmírnit nežádoucí symptomy a zmírnit nachlazení a bolesti hlavy. Může také pomoci stimulovat trávení, mírnit bolesti ve svalech a podporovat imunitní systém. Před užitím jahodníku lesního listu je důležité konzultovat s lékařem pokud pacient trpí nějakou chorobou nebo alergií, nebo je těhotná či kojí. Jak užívat jahodník lesní list? Nejběžnější způsob užívání jahodníku lesního listu je za pomoci čajových sáčků. Dvě lžíce suchého jahodníku lesního listu je nutné nalít do 300ml vody a vařit po dobu deseti minut. Po uvaření je nutné čaj nechat vyluhovat několik minut, a poté jej přecedit a vypít. Použití tinktury nebo extraktu musí být přísně v souladu s návodem k použití na etiketě. Kontraindikace Užívání jahodníku lesního listu vyžaduje opatrnost u pacientů trpících alergickou reakcí. Pokud je pacient alergický na jahody, měl by tento produkt vyloučit. Jahodník lesní list může také interferovat s některými léky. Proto byste měli být upozorněni, pokud pravidelně užíváte léky, a měli byste poradit se svým lékařem před užitím jahodníku lesního listu. V závěru Jahodník lesní list má řadu potenciálních léčebných účinků a může být užitečným lékem proti různým symptomům. Nicméně je důležité si uvědomit, že bylinky nejsou léky a bylinky nejsou lékem. Bylinné produkty musí být užívány s opatrností a je nezbytné konzultovat odborného lékaře ohledně užívání.

Jahodník lesní list 30g(20x1,5g) Fragariae vesca folium plv.
Skladem (10+ ks)
36,00
32,14 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....