Jablečník obecný nať 40g

24.5.2024

Jablečník obecný nať 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní složky jablečníku obecného nať 40g?
A:Hlavní složkou jablečníku obecného nať 40g je sušená jablečná nať.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje jablečník obecný nať 40g?
A:Na přípravu jablečníku obecného nať 40g stačí zalít jednu lžičku naťové směsi vroucí vodou a nechat louhovat alespoň 5 minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní benefity jablečníku obecného nať 40g?
A:Jablečník obecný nať 40g může mít pozitivní účinky na trávicí systém, podporuje funkci střev a pomáhá s odplavováním škodlivých látek z organismu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak často bych si měl(a) pít jablečník obecný nať 40g?
A:Je doporučeno pít jablečník obecný nať 40g 2-3 krát denně, ideálně mezi jídly.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být jablečník obecný nať 40g konzumován těhotnými ženami?
A:Přestože jablečník obecný nať 40g se obecně považuje za bezpečný pro těhotné ženy, vždy je doporučeno poradit se s lékařem před zahájením konzumace.

Jablečník obecný, latinsky Crataegus monogyna, je bylina, jejíž vlastnosti jsou využívány lidstvem už po staletí. Listy a květy jablečníku obecného se používají jak ve formě odvarů, tak i jako tinktury a extrakty. Nať z jablečníku obecného může být také použita, jak pro kosmetické, tak pro léčebné účely. V souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin následovně uvádíme, že nať jablečníku obecného (Crataegus monogyna) má následující léčivé vlastnosti: Nať jablečníku obecného obsahuje různé fytochemikálie, mezi něž patří flavonoidy, triterpeny, aminokyseliny a seskviterpeny. Tyto složky mají potenciální antioxidační a protizánětlivé účinky. Dále mohou pomoci snižovat hladinu cholesterolu a mohou mít také sedativní účinek na člověka. Jablečníková nať může být také užitečná při trávicích problémech, například při průjmech nebo zácpě. 40g nati jablečníku obecného se nedoporučuje pro děti do 12 let, těhotné nebo kojící ženy, stejně jako pro osoby trpící určitými chorobami nebo užívající léky. Vždy je třeba se poradit se svým lékařem, než zahájíte užívání bylinných produktů.

Jablečník obecný nať 40g Marrubii vulgaris herba cons.
Skladem (10+ ks)
30,00
26,79 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....