Jablečník nať s listem 30g(20x1,5g) Marrubii vulgaris herba c. folium plv.

22.4.2024

Jablečník nať s listem 30g(20x1,5g) Marrubii vulgaris herba c. folium plv.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel jablečníku nať s listem Marrubii vulgaris herba c. folium plv.?
A:Jablečník nať s listem Marrubii vulgaris herba c. folium plv. se používá k podpoře trávení a ke zklidnění trávicího traktu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se má jablečník nať s listem Marrubii vulgaris herba c. folium plv. užívat?
A:Jablečník nať s listem Marrubii vulgaris herba c. folium plv. se běžně užívá přidáním jedné až dvou lžiček prášku do šálku horké vody, kterou lze následně popíjet.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být jablečník nať s listem Marrubii vulgaris herba c. folium plv. užíván dlouhodobě?
A:Jablečník nať s listem Marrubii vulgaris herba c. folium plv. může být užíván pravidelně a dlouhodobě, avšak doporučuje se konzultace s lékařem před započetím pravidelného užívání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možné vedlejší účinky užívání jablečníku nať s listem Marrubii vulgaris herba c. folium plv.?
A:Vedlejší účinky užívání jablečníku nať s listem Marrubii vulgaris herba c. folium plv. jsou velmi řídké, avšak někteří lidé mohou pocítit nadýmání a zvýšenou tvorbu plynu.

ské fakulty Jablečník nať s listem Marrubii vulgaris herba c. folium plv. je bylina, která se široce používá jako léčivé činidlo v tradiční medicíně a je obecně uznávaná za své úžasné účinky. Tato bylina je podle nařízení EU o popisu léčivých vlastností bylin, vyráběna v balení o hmotnosti 30g (20x1,5g). Obsahuje listy rostliny jablečník nát. Jeho složky se mohou použít pro přípravu sirupů, tinktur nebo odvarů. Jablečník nať s listem obsahuje flavonoidy, které jsou významné pro léčebné účinky rostliny. Flavonoidy zahrnují izokvercitrin a izorutin, které jsou typicky účinnými látkami působícími proti zánětlivým stavům. Jablečník nať má také silné antivirové vlastnosti, což z něj činí užitečnou bylinu pro prevenci onemocnění a infekcí. Má pozitivní účinek na trávení, práci brzlíku, žaludku a střev. Zařazuje se mezi byliny proti kašli a má protizánětlivé účinky. Lidé, kteří trpí astmatem, se také doporučuje, aby užívali jablečník nať, aby snížili příznaky. Jablečník nať s listem je bezpečná bylina, ale mělo by se zabránit užívání v případě alergie nebo přecitlivělosti. Než začnete užívat doplňky, je vždy lepší konzultovat lékaře.

Jablečník nať s listem 30g(20x1,5g) Marrubii vulgaris herba c. folium plv.
Skladem (10+ ks)
36,00
32,14 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....