Hořčice černá semeno celé Brassica nigra (Sinapis nigra) semen tot.

27.5.2024

Hořčice černá semeno celé Brassica nigra (Sinapis nigra) semen tot.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je hořčice černá semeno celé Brassica nigra?
A:Hořčice černá semeno celé Brassica nigra je druh koření, které se získává z hnědých semen rostliny Brassica nigra.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá hořčice černá semeno celé Brassica nigra?
A:Hořčice černá semeno celé Brassica nigra se často používá jako koření v různých pokrmech, jako jsou omáčky, saláty, masová jídla a marinády. Může být také použita k výrobě hořčice.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní přínosy hořčice černá semeno celé Brassica nigra?
A:Hořčice černá semeno celé Brassica nigra obsahuje mnoho živin, jako jsou vitamíny a minerály, a je bohatá na vlákninu. Může pomoci snížit hladinu cholesterolu v krvi a podporovat zdraví srdce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je možné hořčici černá semeno celé Brassica nigra konzumovat ve větším množství?
A:Jako u všech koření je důležité dbát na umírněnost při konzumaci hořčice černá semeno celé Brassica nigra. Příliš velké množství může způsobit trávicí potíže.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde se dá hořčice černá semeno celé Brassica nigra zakoupit?
A:Hořčice černá semeno celé Brassica nigra je k dispozici v prodejnách s kořením a bylinami, v některých supermarketech a také na internetu.

e Hořčice černá, Brassica nigra (Sinapis nigra), obecně známá jako hořčice, je jednoletá zelná rostlina. Plody jsou celé semena, která obsahují i hořkou látku sinigrin. Květy jsou bílé nebo bledě žluté a rostou ve formě latě. Hořčice černá je oblíbenou ingrediencí v mnoha tradičních kuchyních po celém světě. Semena se používají ve formě prášku přidávaného do pokrmů, nebo se praží a kombinují s kořením. Rostlina může být používána k výrobě hořčice nebo k přípravě odvarů. Hořčice černá je bohatá na železo a vitamín C a tudiž se tradičně používá ke zmírnění anémie, udržení zdravých dásní, zabránění zácpy a očistě organismu. Léčivé vlastnosti byliny jsou také spojeny s její schopností odstranit toxiny a podpořit detoxikaci. Hořčice černá je proto užitečná jako součást kombinované terapie při léčbě rakoviny prsu, plic a střev. Semena Hořčice černé mohou být užívány smíchané s čajem nebo jako léčivé odvary. Ve formě macerátu mohou být použity k pomoci při léčbě revmatu, artritidy a dalších zánětlivých onemocnění. Bylina má také schopnost snižovat hladinu krevního tlaku a cholesterolu v krvi. Abyste mohli dosáhnout optimálních výsledků, je důležité, abyste si konzultovali konzultaci s odborníkem na léčivé bylinky ohledně optimálního použití a dávek semene Hořčice černé. Čerstvé listy rostliny mohou být také použity ve formě salátů nebo jako součást polévek a jiných jídel.

Hořčice černá semeno celé Brassica nigra (Sinapis nigra) semen tot.
Skladem (10+ kg)
189,80
169,46 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....