Hořčice bílá semeno 100g

24.5.2024

Hořčice bílá semeno 100g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to hořčice bílá semeno 100g?
A:Hořčice bílá semeno 100g je přírodní koření získávané z bílých hořčičných semen, které jsou jemně mleté na prášek.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá hořčice bílá semeno 100g?
A:Hořčice bílá semeno 100g se používá jako koření při přípravě jídla, zejména u mas a omáček. Může být také použita k výrobě domácích hořčic.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je hořčice bílá semeno 100g zdravá?
A:Hořčice bílá semeno 100g obsahuje vitamíny a minerální látky, jako jsou vápník, železo a hořčík. Také se tvrdí, že má protizánětlivé a léčebné účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou alternativy k hořčici bílému semenu 100g?
A:Alternativami k hořčici bílému semenu 100g mohou být různé druhy hořčice, jako je například drcená hořčice, nebo jiná koření, jako je kari.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho lze hořčici bílou semeno 100g skladovat?
A:Hořčice bílá semeno 100g by měla být skladována v suchu a temnu, aby se zabránilo oxidaci. Pokud je správně uložena, může být použita po dobu až jednoho roku.

Hořčice bílá (Brassica alba), také zvaná Brassica juncea a později známá pod jménem Sinapis alba, je bylinná rostlina, jejíž semena jsou užitečným léčivým surovinou. Hořčice bílá je rozšířena po celém světě a má široké využití ve farmacii, lékařské praxi, potravinách, kosmetice a dalších oblastech. Semena hořčice bílé jsou bohatá na látky, jako je hořčík, minerály, železo a selen. Díky tomu hořčice bílá posiluje trávicí soustavu, pomáhá omezovat horečku nebo bolesti, odstraňuje toxiny z těla a poskytuje další léčebné účinky. Kromě toho má hořčice bílá protizánětlivé, antiseptické, analgetické a diuretické vlastnosti. Bylina může být užita buď interně, často ve formě připraveného čaje, nebo externě ve formě mastí, infuzí nebo obkladů. Je například používána k léčbě artritidy, revmatismu, nespavosti, nachlazení a astmatu. Užívání hořčice bílé může být nežádoucí pro lidi, kteří trpí kardiovaskulárními onemocněními, střevními problémy nebo alergiemi. V takových případech se doporučuje poradit se s lékařem. Hořčice bílá se prodává ve formě suchých semen, obvykle ve 100g sáčcích.

Hořčice bílá semeno 100g Sinapis alba semen tot.
Skladem (10+ ks)
27,00
24,11 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....