Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons.

27.5.2024

Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons.?
A:Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons. je druh byliny původem ze Jižní Afriky, která se používá v přírodní medicíně pro své léčivé účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou léčivé účinky Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons.?
A:Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons. má protizánětlivé, antioxidační a imunostimulační účinky. Také se používá k léčbě respiračních infekcí, alergií a stresu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je způsob přípravy Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons.?
A:Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons. se může připravovat jako čaj, extrakt nebo tinktura. Nejčastěji se používají suché listy, které se zalijí vroucí vodou a nechají se louhovat několik minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká rizika spojená s užíváním Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons.?
A:Zatímco Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons. je obecně považován za bezpečný, existují omezené informace o jeho vedlejších účincích a interakcích s jinými léky. Lidé s alergiemi na rostliny by měli být opatrní při užívání Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons. získat?
A:Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons. lze získat v některých přírodních potravinách a zdravotnických obchodech. Také je

e Honeybush (Cyclopia intermedia herba cons.) je bylina původem z jihovýchodní Afriky, která roste ve vyšších polohách Kalahari. Tato rostlina je druhem dřeviny z čeledi leguminóz a má hrubé, jemně zvlněné listy, které dosahují do květu. Dřevice je šedozelená a podobá se skořici, která se občas objevuje uvnitř tepelně zpracovaných listů. Léčivé vlastnosti Honeybushu byly dlouho oceněny domorodci, kteří ho používali k léčbě nespavosti a k odstranění teploty. Kromě toho se také používalo na posílení imunity, proti kašli a odstranění stresu. V moderní medicíně bylo prokázáno, že tento bylinný extrakt snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Dále je užitečný i při léčbě trávicích potíží a může být použit k stimulaci trávení, odstranění bolestivých střevních problémů a léčbě infekcí a průjmů. Honeybush obsahuje antioxidační látky, které pomáhají bojovat proti volným radikálům, které mohou poškodit buňky a vyvolat předčasné stáří. Některé studie také ukazují, že tento bylinný extrakt může být užitečný pro boj s rakovinou. Vzhledem k tomu, že EU vyžaduje, aby popis léčivých vlastností bylin byl doplněn bezpečnostními upozorněními, připomínáme, že Honeybush je silně kofeinová bylina, a proto je nutné dodržovat odpovídající dávkování. Ve větších množstvích může způsobit nevolnost, zvracení a závratě. Před zahájením užívání extraktu Honeybushu byste měli vždy poradit se svým lékařem nebo praktickým lékařem.

Honeybush Cyclopia Intermedia herba cons.
Skladem (6.85 kg)
862,50
770,09 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....