Honeybush 70g

22.5.2024

Honeybush 70g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Honeybush?
A:Honeybush je horská rostlina, která se vyskytuje pouze v jižní Africe.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je rozdíl mezi Honeybush a čajem?
A:Honeybush není příbuzný s čajovníkem, ze kterého se získává čaj. Má však podobné vlastnosti jako čaj a je často používán jako jeho náhrada.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Honeybush vaří?
A:Honeybush se vaří podobně jako čaj. Na 1 l vody se použije 1-2 lžičky sušených listů Honeybush, nebo se vloží do čajového sáčku. Vaří se asi 5-10 minut a poté se může ochutnat s medem, citronem nebo mlékem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč si vybrat právě Honeybush 70g?
A:Honeybush 70g je kvalitní bylinkový čaj, který má vynikající chuť a aroma. Je balen v rozměru, který umožňuje snadné skladování i dlouhodobé uchování čerstvosti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Honeybush vhodný pro alergiky?
A:Ano, Honeybush je bez kofeinu i bez glukózy a může být konzumován lidmi s alergiemi na kofein nebo glukózu. Je také bez lepku a laktózy, takže je vhodný pro vegany a osoby s intolerancí na tyto látky.

Honeybush 70g je potravinový doplněk, který pochází z jihoafrického rostlinného druhu Cyclopia intermedia. Tato bylina je ceněna pro své léčivé účinky. Honeybush 70g obsahuje chemické sloučeniny známé jako polifenoly, které pomáhají udržet zdraví a vitalitu. Tyto sloučeniny mají antioxidační vlastnosti a mohou pomoci bojovat proti volným radikálům, které poškozují buňky organizmu. Můžete také nalézt flavonoidy a další polyfenoly v Honeybush 70g, které mají schopnost bojovat s radikály a pomáhat udržovat dobré zdraví. Další výhody tohoto produktu jsou i jeho tonizující a protizánětlivé účinky. S ohledem na tyto léčivé vlastnosti je Honeybush 70g často konzumován pro posílení imunity, umožnění lepší relaxace a podporu trávení. Kromě toho můžeme také nalézt velké množství vitamínů a minerálů v tomto produktu, jako jsou draslík, vápník, hořčík a vitamíny A, C a E. Také obsahuje velké množství hořkých látek, které mohou pomoci bojovat s únavou a pomáhat člověku cítit se svěže celý den. Vzhledem k tomu, že EU nařizuje popis léčivých vlastností bylin, měli byste si být vědomi toho, že je třeba vzít v úvahu všechna rizika při konzumaci tohoto produktu. Než začnete konzumovat Honeybush 70g, měli byste se poradit se svým lékařem o možných vedlejších účincích a kontraindikacích.

Honeybush 70g Cyclopia Intermedia herba cons.
Skladem (10+ ks)
67,00
59,82 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....