Hloh obecný plod celý Crataegi oxyacantha fructus tot.

21.6.2024

Hloh obecný plod celý Crataegi oxyacantha fructus tot.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to hloh obecný plod celý?
A:Hloh obecný plod celý je sušený plod stromu hloh obecný (Crataegus oxyacantha), který se používá jako přírodní lék kvůli svým pozitivním účinkům na srdce a cévy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky hlohu obecného plodu celého na srdce a cévy?
A:Hloh obecný plod celý obsahuje látky, které podporují normální funkci srdce a cév. Může snižovat krevní tlak, zlepšovat průtok krve a pomáhat s regulací srdečního rytmu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se hloh obecný plod celý užívá?
A:Hloh obecný plod celý se nejčastěji užívá v podobě čaje nebo tinktury. Doporučená dávka se liší podle přípravku, ale obvykle se doporučuje užívat 2-3x denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být hloh obecný plod celý nebezpečný?
A:Při správném užívání je hloh obecný plod celý bezpečný. Nicméně, nežádoucí účinky se mohou objevit u lidí s alergiemi nebo přecitlivělostí na hloh obecný a jeho součásti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze hloh obecný plod celý zakoupit?
A:Hloh obecný plod celý je k dispozici ve specializovaných obchodech s bylinkami, lékárnách, nebo lze jej zakoupit online z přírodních eshopů. Je však důležité si vybrat kvalitní produkt od důvěryhodného

e Hloh obecný (Crataegi oxyacantha fructus tot.) je léčivá bylina pocházející z oblasti Evropy a Asie. Má mnoho léčebných použití, včetně prevence srdce a krevního tlaku, boje proti infekcím a ohleduplného správání při trávení. Jeho plody, listy a kořeny obsahují látky, které přispívají ke zlepšení zdraví. Listy hlohu jsou bohaté na vitamín C a další vitamíny, včetně skupiny B. Také obsahují hořčiny, esenciální oleje, saponiny a látky, které mají protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Listy tohoto keře mohou být vařeny nebo sušeny ve směsi s jinými bylinami a používány k přípravě čajových směsí, které mají blahodárné účinky. Plody hlohu mohou být konzumovány syrové nebo usušené, stejně jako surové. Mohou být také přidány do pečiva, džemů a medových náplní. Plody této byliny mohou být také rozdrceny a smíchány s vodou, což přináší řadu prospěšných účinků na zdraví, včetně snížení srdce a krevního tlaku. Plody hlohu jsou také účinné při léčbě astmatu. Kořeny hlohu mohou být konzumovány syrové nebo uvařené a obsahují látky, které přispívají k trávení. Díky jejich schopnosti ředit krev, mají také léčebné vlastnosti a mohou se použít k léčbě infekcí a kožních onemocnění. Hloh obecný je léčivá bylina s mnoha léčivými vlastnostmi. Jeho listy, plody a kořeny poskytují užitečné látky, které se používají k prevenci onemocnění, zmírnění srdce a krevního tlaku a léčbě infekcí a kožních onemocnění. Používání hlohu obecného by mělo být konzultováno s lékařem, aby byly zabráněny předávkování a nežádoucí účinky.

Hloh obecný plod celý Crataegi oxyacantha fructus tot.
Skladem (10+ kg)
258,80
231,07 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....