Hloh obecný list s květem 40g

27.5.2024

Hloh obecný list s květem 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky hloh obecný list s květem 40g?
A:Hloh obecný list s květem 40g má účinky na srdeční činnost, snižuje krevní tlak, podporuje trávicí funkce a působí proti stresu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je bezpečné užívat hloh obecný list s květem 40g?
A:Ano, hloh obecný list s květem 40g je považován za bezpečný přírodní prostředek. Nicméně, jako u jakéhokoli jiného léku nebo doplňku stravy, měli byste se poradit se svým lékařem, pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo berete jiné léky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak často bychom měli užívat hloh obecný list s květem 40g?
A:Obvykle se doporučuje užívat hloh obecný list s květem 40g dvakrát až třikrát denně, v závislosti na doporučení výrobce nebo lékaře.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může hloh obecný list s květem 40g interagovat s jinými léky?
A:Ano, hloh obecný list s květem 40g může interagovat s některými léky, včetně antikoagulancií, nitrátů a beta-blokátorů. Proto se doporučuje konzultovat s lékařem před užíváním hlohu obecného listu s květem 40g v kombinaci s jinými léky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit hloh obecný list s květem 40g?
A:Hloh obecný list s květem 40g lze zakoupit v léká

e Hloh obecný - Crataegus monogyna Hloh obecný (Crataegus monogyna) je vytrvalá keř, který patří do čeledi rozpustnicovitých. Keř může mít výšku až 3-5m s těžkými, vejčitými až oválnými listy se silně zubatými okraji. Květy jsou ve skupinách po 2-5 kusech, mají bílou barvu a samčí i samičí květy na stejném keři. Na jaře, kolem dubna až května, se objevují dozrávající plody hlohu obecného, které jsou šťavnaté a červené. Hloh obecný je rozšířený téměř po celé Evropě a dokonce i v Africe. Používá se jako léčivá bylina, lidé ho používali už v antických dobách. Listy a květy hlohu obsahují flavonoidy, bioaktivní látky a vitamín C. Stojí za to ho použít v příčině pro bolest hlavy, žaludeční problémy a srdce. Listy hlohu je také možné použít k léčbě infekcí a dýchacích potíží. V EU platí nařízení o popisu léčivých vlastností, proto nesmíme konkrétně popisovat léčivé účinky, které by mohly být spojeny s jakoukoli bylinou. V používání hlohu je však nutné se celkově prozkoumat jeho užitečné vlastnosti. Listy hlohu obecného lze nalézt v lékárnách v balení po 40g. Tyto listy se obvykle suchou formou používají pro přípravu čajů, tinktur a extraktů. Před použitím by měly být listy hlohu obecného opatřeny lékařskou radou.

Hloh obecný list s květem 40g Crataegi oxyacantha folium c flores cons.
Skladem (10+ ks)
30,00
26,79 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....