Hloh list s květem 30g

24.5.2024

Hloh list s květem 30g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Hloh list s květem 30g?
A:Hloh list s květem 30g se užívá jako čaj. Vložte jednu lžičku směsi do šálku s vroucí vodou a nechte louhovat 5-10 minut. Poté sceďte a popíjejte ideálně dvakrát denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky Hloh list s květem 30g?
A:Hloh list s květem 30g působí jako tonikum pro srdce a cévy. Podporuje zdravé srdeční rytmus, snižuje hladinu krevního tlaku a má protizánětlivé účinky. Také pomáhá uklidnit nervy a usnadňuje trávení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Mohu užívat Hloh list s květem 30g při užívání jiných léků?
A:Před užíváním Hloh list s květem 30g je vždy dobré konzultovat to s lékařem, zejména pokud užíváte jiné léky na srdce nebo krevní tlak.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho mohu užívat Hloh list s květem 30g?
A:Doporučuje se užívat Hloh list s květem 30g po dobu 4 až 6 týdnů a poté udělat pauzu minimálně 2 týdny. Pokud máte jakékoliv obavy nebo zdravotní potíže, konzultujte to s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Hloh list s květem 30g vhodný pro děti nebo těhotné ženy?
A:Hloh list s květem 30g není vhodný pro děti do 12 let a těhotné ženy by se měly poradit s lékařem před užíván

e Hloh List s Květem (Crataegus monogyna) 30g Hloh list s květem je vzácnou bylinou původem z částí Evropy a Asie. Nyní se pěstuje v řadě zemí, včetně zemí EU. Je to stále zelený keř s listy, které jsou obvykle zelenohnědé barvy. Jeho květy jsou bílé a kulaté. Léčivé účinky hlohu listu s květem byly uznány již od středověku. Má schopnost snížit krevní tlak, posílit srdce a eliminovat syndromy spojené s vysokým cholesterolom. Také má blahodárné účinky na trávicí systém a může být užitečné při léčbě astmatu a dalších alergických reakcí. Podle potravinářského nařízení EU (č. 1924/2006) nelze označovat léčivé vlastnosti bylin. Nicméně, hloh list s květem může být podáván jako zdroj vitamínů a minerálů. Obsahuje antioxidanty jako je vitamin C, flavonoidy, polyfenoly a další sloučeniny. Tyto látky pomáhají snižovat riziko kardiovaskulárních onemocnění, stabilizovat krevní tlak a snížit hladinu cholesterolu v krvi. Kromě toho lidé často užívají hloh list s květem v podobě odvarů, čajů, macerátů nebo tinktur. Aby se dosáhlo nejlepších výsledků, doporučuje se užívat dávky po dobu nejméně 3 měsíců. Vzhledem k tomu, že neexistují žádné závažné vedlejší účinky Hloh listu s květem, je to velmi oblíbená bylina pro ty, kteří chtějí zažít přírodní cestu léčení.

Hloh list s květem 30g(20x1,5g) Crataegi oxyacantha folium c flores plv.
nedostupné
37,00
33,04 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....