Galgán lékařský oddenek řez. Alpinia officinarum rhizoma cons.

18.5.2024

Galgán lékařský oddenek řez. Alpinia officinarum rhizoma cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Galgán lékařský oddenek řez?
A:Galgán lékařský oddenek řez je rostlina, která se v tradiční čínské medicíně používá jako analgetikum a protizánětlivý prostředek. Oddenek této rostliny se používá v medicíně při léčbě poruch trávení a bolesti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Galgán lékařský oddenek řez?
A:K užívání této rostliny se nejčastěji používá odvar z oddenku. Oddenek se nakrájí na menší kousky a vaří se s vodou po dobu 30-60 minut. Výsledný odvar se pak může pít.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní účinky Galgánu lékařského oddenku řez?
A:Hlavními účinky této rostliny jsou analgetické a protizánětlivé účinky. Dále může pomoci při snižování horečky a podpoře trávicího systému.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním Galgánu lékařského oddenku řez?
A:Při správném dávkování jsou vedlejší účinky minimální. Nicméně při užívání v nadměrném množství se mohou objevit nevolnost, zvracení a průjem. Proto je důležité dodržovat doporučené dávkování.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit Galgán lékařský oddenek řez?
A:Galgán lékařský oddenek řez lze zakoupit v různých formách v

Galgán lékařský oddenek řez. Alpinia officinarum rhizoma cons. je rostlinou ze skupiny galgánů (Alpinia officinarum Hance). Jeho listy jsou dlouhé, protáhlé ve tvaru vejce a růžové nebo bílé. Květy jsou žluté barvy se zpeřenými okvětními lístky. Tento druh galgánu patří mezi nejčastěji používané léčivé byliny. Může se užívat pro různá onemocnění. Lidé často užívají kořen galgánu k posílení imunitního systému a boji s nachlazením. Díky jeho obsahu flavonoidů a polyfenolů se doporučuje jako přírodní lék na revmatismus, artritidu a další bolestivá onemocnění. Má také antibakteriální účinky, protože obsahuje speciální látky, které potlačují růst mikrobů. Galgán lékařský oddenek řez. Alpinia officinarum rhizoma cons. se důkladně očistí od jemných lupínků a naseká se na tenké plátky. Poté se suší v teplém prostředí a uchovává v temnu. Pro dosažení optimálního účinku by se měly užívat následující dávky: 3-7 gramů kořene sušeného galgánu na den. Doporučuje se také, abyste se před užitím poradili se svým lékařem.

Galgán lékařský oddenek řez. Alpinia officinarum rhizoma cons.
Skladem (10+ kg)
448,50
400,45 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....