Galgán lékařský oddenek 50g

19.5.2024

Galgán lékařský oddenek 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je galgán lékařský oddenek?
A:Galgán lékařský oddenek je bylinková ingredience, která se používá v tradiční medicíně jako lék na různé zdravotní problémy, jako jsou zažívací potíže, záněty nebo kožní problémy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se má galgán lékařský oddenek užívat?
A:Galgán lékařský oddenek se obvykle podává jako čaj, roztok nebo tinktura. Přesná dávka a způsob užívání závisí na konkrétním zdravotním problému, pro který se galgán používá.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání galgánu lékařského oddenku?
A:Galgán lékařský oddenek se používá k léčbě různých zdravotních problémů, jako jsou zažívací potíže, bolesti hlavy, záněty nebo kožní problémy. Navíc se mu také přisuzují protizánětlivé, protirakovinné a imunitu podporující vlastnosti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má galgán lékařský oddenek nějaké vedlejší účinky?
A:Zatímco galgán lékařský oddenek se obecně považuje za bezpečný pro většinu lidí, může způsobit nežádoucí účinky u některých jedinců. Mezi možné vedlejší účinky patří bolest břicha, průjem, zvracení nebo alergické reakce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze získat galgán lékařský oddenek?
A:Galgán lékař

ový Galgán lékařský (Alchemilla vulgaris, syn. A. viridis) je ryze evropská bylina z čeledi rozrazilovitých (Rosaceae), kterou najdeme jak na loukách, tak v lesích po celé Evropě, včetně jejího původního centra, Balkánského poloostrova a Černé hory. Léčivé účinky galgánu jsou díky jeho bohatému složení poměrně široké. Bylina obsahuje karotenoidy, saponiny, taniny, flavonoidy, organické kyseliny, vitamíny C a E a další látky nezbytné pro zdraví. Galgán se často používá k léčbě nemocí pohybového aparátu, například artritidy a revmatismu, a může mít pozitivní účinky na trávicí systém. Jeho antioxidační vlastnosti pomáhají chránit organismus před volnými radikály a mohou také snížit riziko infarktu a mrtvice. Používá se také pro léčbu gynekologických onemocnění a je často součástí užívaných přírodních léků na snížení vysokého krevního tlaku. Galgán lékařský oddenek 50g je dostupný ve formě prášku a může být užíván samostatně nebo jako součást směsi bylin. Může být použit jako přírodní antioxidant, pro podporu imunitního systému, pro stimulaci trávení a pro regeneraci pohybového aparátu. Jeho léčivé vlastnosti mohou ulevit od únavy, slabosti a otoků. Pokud hledáte alternativní způsob léčby některých zdravotních problémů, galgán lékařský oddenek může být pro Vás tou správnou volbou.

Galgán lékařský oddenek 50g Alpinia officinarum rhizoma cons.
Skladem (10+ ks)
54,00
48,21 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....