Fazole obecná plod bez semen řez. Phaseolus vulgaris s/s fructus cons.

15.6.2024

Fazole obecná plod bez semen řez. Phaseolus vulgaris s/s fructus cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to fazole obecná plod bez semen řez?
A:Fazole obecná plod bez semen řez (Phaseolus vulgaris s/s fructus cons.) je druh fazole, který se pěstuje pro své plody. Jeho plody jsou často nazývány fazolemi nebo klasicky "hrách".

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou výhody konzumace fazole obecné plodu bez semen řez?
A:Fazole obecná plod bez semen řez jsou bohatým zdrojem bílkovin a vlákniny a také obsahují mnoho vitamínů a minerálů. Jsou také skvělým zdrojem energie a pomáhají udržovat stabilní hladinu cukru v krvi.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak bych měl /a připravit fazole obecnou plod bez semen řez?
A:Fazole obecná plod bez semen řez lze připravovat mnoha různými způsoby, například vařením, pečením nebo smažením. Důležité je je nejprve namočit v dostatečném množství vody a poté vařit alespoň 30 minut, aby byly dobře stravitelné.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit fazole obecnou plod bez semen řez?
A:Fazole obecná plod bez semen řez jsou k dostání v obchodech se zdravou výživou, ve specializovaných prodejnách s potravinami nebo na internetu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou fazole obecná plod bez semen řez vhodné pro vegany a vegetariány?
A:Ano, fazole obecná plod bez semen řez jsou skvělou volbou pro vegany a vegetariány, protože jsou bohaté na bílkoviny a l

e Fazole obecná plod bez semen (Phaseolus vulgaris s/s fructus cons.) je chudokrevnou rostlinou, o níž se věří, že má léčivé účinky. Nachází se ve střední a jižní Americe, ale byla rozšířena do celého světa a pěstována od doby Mayů v 9. století. Léčivé použití fazolí obecných vychází z její schopnosti poskytnout různá minerální látky, vitamíny a další cenné živiny. Například semínka obsahují beta-karoten, vitaminy B a C, aminokyseliny a flavonoidy. Listy jsou bohaté na antioxidanty a antiseptické látky. Fazole obecné jsou často užívány jako látky odstraňující energii. Mohou být užívány orálně i externě a jejich extrakty mohou být použity pro různé terapeutické účely. Kromě toho se obvykle užívají pro jejich schopnost snižovat horečku, čistit krev, stimulovat trávení, pročišťovat ledviny a odstraňovat vlákninu. Fazole obecné mohou mít také protizánětlivé účinky. Mohou pomoci potlačit záněty a mohou být účinné při léčbě různých kožních nemocí, jako je ekzém. Vzhledem k tomu, že fazole obecné nepřinášejí příliš vysoké riziko nežádoucích účinků, jsou obecně považovány za bezpečné. Nicméně, lidé, kteří trpí některými chronickými onemocněními nebo mají špatný imunitní systém, by měli být opatrní při jejich užívání, neboť mohou být alergičtí na určité složky fazolí.

Fazole obecná plod bez semen řez. Phaseolus vulgaris s/s fructus cons.
Skladem (10+ kg)
224,30
200,27 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....