Fazole obecná plod 40g

14.4.2024

Fazole obecná plod 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je obsah balení fazole obecné plod 40g?
A:Obsah balení fazole obecné plod 40g je 40 gramů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se fazole obecná plod připravuje?
A:Fazole obecná plod se připravuje vařením v osolené vodě. Doba vaření závisí na velikosti bobů a může trvat od 20 do 45 minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze fazole obecná plod použít jako zdroj bílkovin?
A:Ano, fazole obecná plod jsou vynikajícím zdrojem bílkovin. Obsahují také vlákninu, minerály a vitamíny.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je fazole obecná plod vhodná pro vegetariány a vegany?
A:Ano, fazole obecná plod jsou vhodné pro vegetariány a vegany, jelikož jsou bez živočišných složek a jsou bohaté na bílkoviny.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou nejčastější použití fazole obecné plod?
A:Fazole obecná plod se používají především jako příloha k hlavním jídlům, jako ingredience do salátů, polévek, chilli con carne nebo do mexické kuchyně jako například do tacos.

Fazole obecná (Vicia sativa) patří mezi běžné byliny. Je to rostlina, která má dlouhou historii použití a využití ve stravě i medicíně. Tento druh roste v drsných a suchých podmínkách. Plod fazolí je pozoruhodný a vypadá jako obrovské fazole nebo vetvička se špičkami růžové barvy. Fazole obecná má širokou škálu léčivých účinků. Je skvělým zdrojem vlákniny a je bohatý na vitamíny A, B1 a B6, které posilují imunitní systém. Měla by se užívat ve formě čerstvých, sušených nebo namletých fazolí. Konzumace 40 g sušených fazolí obecných každý den je doporučovaná dávka pro dosažení jeho účinků. Kromě vysokých hladin vlákniny a vitamínů má fazole obecná také další léčivé účinky. Například, jeho antioxidační a protizánětlivé vlastnosti mohou pomoci snížit riziko rakoviny a cukrovky. Jeho detoxikační vlastnosti pomáhají odstraňovat škodlivé chemikálie z těla. Fazole jsou také skvělým zdrojem hořčíku, manganu, fosforu, draslíku a železa, které jsou všechny důležité minerály pro zdraví. Fazole obecná jsou rostlinou, která se může používat jako léčivá léčba a prevence nemocí. Je velmi důležité, abyste konzumovali potřebné množství, protože jeho léčivé účinky jsou závislé na denní dávce.

Fazole obecná plod bez semen 40g Phaseolus vulgaris s/s fructus cons.
Skladem (10+ ks)
25,00
22,32 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....