Eleuterokok ostnatý kořen řez. Eleutherococcus senticosus radix cons.

24.5.2024

Eleuterokok ostnatý kořen řez. Eleutherococcus senticosus radix cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je eleuterokok ostnatý kořen řez?
A:Eleuterokok ostnatý kořen řez, známý také jako Eleutherococcus senticosus radix cons, je rostlina, která se používá v tradiční asijské medicíně a jako doplněk stravy v západních zemích.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní účinky eleuterokoku ostnatého kořene řez?
A:Eleuterokok ostnatý kořen řez se používá pro podporu celkové vitality a fyzické vytrvalosti. Také pomáhá snižovat únavu a podporuje imunitní systém.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se eleuterokok ostnatý kořen řez užívá?
A:Eleuterokok ostnatý kořen řez se může užívat ve formě kapslí, tablet nebo tinktur. Dávka se může lišit v závislosti na konkrétním produktu a indikaci.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky eleuterokoku ostnatého kořene řez?
A:Eleuterokok ostnatý kořen řez je obecně považován za bezpečný doplněk stravy, ale může způsobovat některé vedlejší účinky jako nervozitu, nespavost a zažívací potíže. Pokud máte zdravotní potíže, zeptejte se svého lékaře, zda můžete užívat eleuterokok.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze eleuterokok ostnatý kořen řez zakoupit?
A:Eleuterokok ostnatý kořen řez lze zakoupit online nebo v prodejnách zdravé výživy. Je důležité zvolit kvalitní produkt od spole

Eleuterokok ostnatý kořen řez (Eleutherococcus senticosus radix cons.) je bylina ze skupiny adaptogenů, která roste v Asii. Ve své podstatě se jedná o vytrvalou čeledi Araliaceae, která má jednoduché nebo víceřadé listy. Rostlina má zpočátku zelené až hnědé, později oranžové plody. Kořen eleuterokoku ostnatého se tradičně používá v léčitelství jako adaptogen, který pomáhá člověku odolávat stresu a únavě. Používá se také k posílení imunity a léčbě nespavosti a deprese. Kromě toho se kořen eleuterokoku ostnatého používá tradičně k podpoře hubnutí, doplňování železa, zvyšování srdeční funkce a léčbě potíží s ledvinami, stejně jako k léčbě problémů se štítnou žlázou, nízkého krevního tlaku a bolesti hlavy. Eleuterokok ostnatý kořen může být užíván ve formě čaje, tinktury nebo extraktu. Nežádoucí účinky při jeho používání jsou obvykle minimální, ale přesto by se před zahájením jeho užívání mělo konzultovat s odborníkem. Například existuje některé riziko interakce eleuterokokového kořene s léky. Proto by měli lidé, kteří užívají léky, před jeho použitím vyhledat lékařskou pomoc. Vzhledem k tomu, že na trhu existuje velké množství produktů s eleuterokokem, doporučuje se vždy provést pečlivou kontrolu složení, koncentrace účinných látek, dodavatele produktu a jakoukoli certifikaci, kterou produkt může mít. Toto vám pomůže získat větší jistotu, že produkt, který si vyberete, je skutečný a bezpečný pro užívání. Eleuterokok ostnatý kořen řez má rozsáhlé léčebné vlastnosti a může být dobrým doplňkovým prostředkem pro úlevu od stresu, podporu hubnutí a oživení imunitního systému. Nicméně, před jeho použitím se doporučuje poradit se s odborníkem.

Eleuterokok ostnatý kořen řez. Eleutherococcus senticosus radix cons.
Skladem (10+ kg)
362,30
323,48 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....