Eleuterokok ostnatý kořen 40g

19.5.2024

Eleuterokok ostnatý kořen 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Eleuterokok ostnatý kořen?
A:Eleuterokok ostnatý kořen je bylinka, která se používá jako adaptogen pro zlepšení energetického metabolismu, snížení stresu a zvýšení imunitního systému.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak konzumovat Eleuterokok ostnatý kořen 40g?
A:Eleuterokok ostnatý kořen 40g se nejlépe konzumuje ve formě čaje nebo kapslí, které lze zakoupit v lékárnách nebo obchodech se zdravou výživou. Doporučená dávka se může lišit v závislosti na individuálních potřebách.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy Eleuterokok ostnatý kořen 40g pro zdraví?
A:Eleuterokok ostnatý kořen 40g má mnoho přínosů pro zdraví, včetně zlepšení fyzické výkonnosti a vytrvalosti, posílení imunitního systému, snížení úrovně stresu a podporu kognitivních funkcí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním Eleuterokok ostnatý kořen 40g?
A:Zpravidla se při dodržení doporučené dávky Eleuterokok ostnatý kořen 40g nemusí objevovat žádné vedlejší účinky. Nicméně, lidé s určitými zdravotními problémy by měli být opatrní a poradit se s lékařem před užíváním.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Eleuterokok ostnatý kořen 40g vhodný pro každého?
A:Eleuterokok ostnatý kořen 40g

e Eleuterokok ostnatý kořen Eleuterokok ostnatý (Acanthopanax senticosus) je jednoletá stálezelená bylina, která roste v teplejších oblastech Asie, včetně Japonska a Číny. Bylina má mohutný kořeník s množstvím malých výběžků ze kterých vyrůstají dlouhé a štíhlé vzpřímené stonky. Kořen je oválný, hladký, tmavě hnědý a také ostnatý. Léčivé vlastnosti Eleuterokok ostnatý je bohatým zdrojem flavonoidů, polysacharidů, kyseliny fenolové, polyfenolů, saponinů a dalších složek, které mají příznivý účinek na lidské zdraví. Bylina má adaptogenní účinky, což znamená, že může regulovat hladinu stressových hormonů. Může také poskytnout úlevu při stresu, únavě a depresi. V tradiční čínské medicíně se eleuterokok ostnatý také používá jako léčba nespavosti a artritidy. Rostlina je někdy používána k léčbě astmatu, zánětlivých onemocnění dýchacího systému a zvýšení vitality. Dále je rostlina také používána ke zlepšení imunity, zvýšení obranyschopnosti organismu a pro profylaktické účely. Použití Eleuterokok ostnatý je častým ingrediencem v tradičních čínských léčivých čajích. Kořen se obvykle suší a vaří s ostatními přísadami nebo se může užívat ve formě tablet, kapslí nebo prášku. Doporučuje se brát 0,5 - 1 gram eleuterokoku denně.

Eleuterokok ostnatý kořen 40g Eleutherococcus senticosus radix cons.
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....