Echinacea (Rudbeckie nachová) kořen řez. Echinaceae purpurea radix cons.

23.5.2024

Echinacea (Rudbeckie nachová) kořen řez. Echinaceae purpurea radix cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Echinacea (Rudbeckie nachová) kořen řez?
A:Echinacea purpurea radix cons. je sušený a zdrobnělý kořen echinacey, rostliny známé svými imunitními vlastnostmi.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Echinacea kořen řez?
A:Echinacea kořen řez se používá k výrobě čajů nebo jako surovina pro výrobu tinktur, extraktů a kapslí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účinek Echinacea kořene řez na lidský organismus?
A:Echinacea kořen řez podporuje imunitní systém a pomáhá při boji proti infekcím, jako jsou nachlazení nebo chřipka. Má také protizánětlivé a antioxidantové vlastnosti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat Echinacea kořen řez?
A:Lidsé s autoimunitním onemocněním by měli být opatrní a měli by se poradit s lékařem před užíváním echinacey. Také lidé s alergiemi na rostliny z čeledi hvězdnic by měli být opatrní.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je doporučený denní příjem Echinacea kořene řez?
A:Doporučený denní příjem Echinacea kořene řez závisí na formě, ve které je užíván. Obvykle se doporučuje 1 až 2 gramy kořene denně pro odrůdy s obsahem echinacosidů nejméně 4%. Pro výrobu tinktur nebo extraktů se mohou použít jiné dávky.

. Echinacea purpurea radix cons. (Rudbeckie nachová kořen řezaný) je různě využívaná bylina s potenciálními léčivými vlastnostmi. Zde popsané informace jsou součástí nařízení Evropské unie, které má za účel poskytovat odpovídající informace o použití bylin a jejich léčebných vlastnostech. Echinacea purpurea je bylina, která je rodinou konopí. Keř vytváří červené až fialové květy, ale běžně se prodává jako sušený kořen nebo řezané listy. Bylina je bohatá na flavonoidy, kumarin a polysacharidy. Kořen Echinacea purpurea se nachází v několika formách včetně prášku, kapalné extrakty a tablety. Kořen Echinacea purpurea je nejlépe známý pro své schopnosti podpořit imunitu a léčebné vlastnosti. Tradičně se používal k léčbě horečky, onemocnění dýchacích cest, infekcí a zánětu. Bylina byla také použita k léčbě zlomených kostí a ran. Echinacea purpurea by měla být užívána s opatrností a v kombinaci s jinými léky a léčbami. Před užíváním byliny každý pacient měl konzultovat svého lékaře. Echinacea purpurea může mít vedlejší účinky, jako je nevolnost, bolesti hlavy nebo alergické reakce.

Echinacea (Rudbeckie nachová) kořen řez. Echinaceae purpurea radix cons.
Skladem (10+ kg)
931,50
831,70 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....