Echinacea květ 40g

27.5.2024

Echinacea květ 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Echinacea květ?
A:Echinacea květ je sušený květ rostliny Echinacea purpurea, který se tradičně používá jako přírodní lék pro podporu imunitního systému.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Echinacea květ užívá?
A:Echinacea květ se obvykle připravuje jako čaj nebo macerát, který se poté používá k pití. Dále se může použít i jako koření při vaření.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účinek Echinacea květu na zdraví?
A:Echinacea květ má pozitivní účinky na imunitní systém a dokázal také snížit délku a závažnost průběhu nachlazení a chřipky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Echinacea květ vhodný pro každého?
A:Echinacea květ by měli užívat jen lidé s normálním funkčním imunitním systémem. Lékařskou konzultaci by si měli vyhledat lidé s autoimunitními chorobami, alergiemi a děti do 12 let.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak skladovat Echinacea květ?
A:Echinacea květ by se měl skladovat v uzavřené nádobě na suchém a temném místě, aby si zachoval své účinky. Svého účinku dosahuje nejdéle do 2 let od sklizně.

e Echinacea květ 40g Echinacea je často používaná bylina, která se obvykle používá k podpoře imunity a k léčbě nachlazení. Jedná se o dvouletou bylinku s charakteristickými sytě oranžovými květy, která pochází ze severozápadních a centrálních oblastí Severní Ameriky. Echinacea květ 40g je vysokohorské sušené květenství Echinacea purpurea. Obsahuje tři hlavní skupiny látek: alkamidy, polysacharidy a sloučeniny mízy. Všechny tyto složky jsou spojeny s různými léčivými účinky Echinacey, jako je stimulace imunity, snížení zánětlivých reakcí a zlepšení trávení. Bylina Echinacea květ 40g může být použita pro léčbu akutních nachlazení, chřipky a zánětů dýchacích cest. Pokud je užívána preventivně, může pomoci snížit riziko infekce a může také pomoci při léčbě chronických nemocí, jako je revmatoidní artritida nebo lupus. Používání Echinacey květ 40g jako přírodní léčivo si vyžaduje odpovídající znalosti a vysoce kvalifikované terapeuty. Doporučuje se proto poradit se s odborníkem nebo se poradit se svým lékařem, aby se zajistila bezpečnost tohoto tradičního léčiva.

Echinacea (Rudbeckie nachová) květ 40g Echinaceae purpurea flos cons.
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....