Echinacea kořen 50g

14.4.2024

Echinacea kořen 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky Echinacea kořene?
A:Echinacea kořen posiluje imunitní systém a pomáhá v boji proti infekcím.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak Echinacea kořen užívat?
A:Echinacea kořen se nejčastěji užívá jako čaj, tinktura nebo extrakt. Doporučené dávkování se liší podle způsobu použití.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Echinacea kořen způsobit vedlejší účinky?
A:Při správném dávkování a užívání Echinacea kořen nepůsobí vedlejší účinky. Nicméně, při nadměrném užívání může způsobit zažívací potíže.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat Echinacea kořen?
A:Echinacea kořen by neměli užívat lidé s autoimunitními onemocněními, lupusem, tuberkulózou, nebo pro pacienty s transplantovanými orgány. Těhotné ženy a kojící matky by měly užívání koordinovat s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Echinacea kořen vhodný pro děti?
A:Užívání Echinacea kořene u dětí by mělo být koordinováno s lékařem. Při správném dávkování a užívání však Echinacea kořen může pomoci posilnit imunitní systém dětí.

ový. Echinacea kořen (Echinacea angustifolia) je bylina z čeledi Astrových, rostoucí na orné půdě v Evropě, Asii a Severní Americe. Kořen Echinacey je jeden z nejčastěji používaných léčivých látek pro léčbu nachlazení a chřipky. Kořen Echinacey má šedo-hnědo-fialovou barvu se šupinkovou kůrou a mečovité listy. Jeho aroma je hořké a trpké s příměsí pikantního ostrosti. Extrakt kořene Echinacey je bohatý na flavonoidy, polysacharidy, esenciální oleje a alkaloidy. Kořen Echinacey je užitečný při léčbě nachlazení a chřipky. Může také pomoci zmírnit příznaky alergie, afty, záněty močového měchýře a dýchacích cest. Dále pomáhá ulevit od bolesti hlavy, chronické únavy, artritidy a dalších autoimunitních onemocnění. Echinacea kořen může být užíván k podpoře imunitního systému, stimulaci trávení a detoxikaci. Tato bylina se doporučuje užívat ve formě obkladů, tinktur, infuzí a čajů. Echinacea kořen 50g je určený ke stažení v práškové formě. Tento produkt obsahuje také železo, hořčík, vápník, zinek a síru. Tento bylinný extrakt je velmi účinný pro posílení imunity a může se použít pro léčbu mnoha nemocí.

Echinacea (Rudbeckie nachová) kořen 50g Echinaceae purpurea radix cons.
Skladem (10+ ks)
56,00
50,00 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....