Drmek obecný plod celý Agnus-castus fructus tot.

23.5.2024

Drmek obecný plod celý Agnus-castus fructus tot.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Drmek obecný plod celý Agnus-castus fructus tot?
A:Drmek obecný plod celý Agnus-castus fructus tot je léčivá bylina, která se používá k léčbě menstruačních poruch a příznaků menopauzy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní složky Drmku obecného?
A:Hlavními složkami Drmku obecného jsou flavonoidy, iridoidy a glykosidy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K čemu se Drmek obecný používá?
A:Drmek obecný se používá k léčbě menstruačních poruch, jako jsou návaly horka, bolesti hlavy a podrážděnost, a také k zmírnění příznaků menopauzy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Drmek obecný užívá?
A:Drmek obecný se obvykle užívá ve formě tinktury nebo tablet. Doporučená dávka se může lišit v závislosti na konkrétním stavu, pro který se používá.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním Drmku obecného?
A:Obvykle nejsou hlášeny žádné vážné vedlejší účinky spojené s užíváním Drmku obecného. Nicméně může způsobit mírné gastrointestinální obtíže, jako jsou bolesti žaludku a průjem.

e Drmek obecný (Agnus-castus fructus tot.) je bylina, která se už po staletí používá v tradiční medicíně. Plody drmku jsou nejčastěji používanou částí rostliny. Drmek obecný má několik léčebných vlastností, které byly prokázány ve studiích. Nejčastěji se používá jako prostředek pro zmírnění příznaků premenstruačního syndromu, neplodnosti, menopauzy a problémů spojených s libidem. Plody drmku obecného jsou také často využívány pro své účinné sedativní a antispasmodické vlastnosti. Tato bylina může být užívána v různých formách. Plody drmku obecného mohou být konzumovány jako koření nebo v dezertních receptech, mohou být ve formě tablet nebo tinktury a mohou být i nálevky nebo nápoje. V závislosti na konkrétním účelu mohou být také použity oleje nebo esenciální oleje z drmku obecného. Bylina drmek obecný má velmi málo vedlejších účinků, které jsou považovány za nepatrné. Pokud se však objeví alergie na tuto bylinu, doporučuje se vyhledat lékařskou pomoc. Dávkování je třeba upravit s lékařem a užívání bylinného doplňku by mělo být pečlivě sledováno pro potenciální interakce s jinými bylinami a léčivy.

Drmek obecný plod celý Agnus-castus fructus tot.
nedostupné
310,50
277,23 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....