Dobromysl obecná nať 50g

23.5.2024

Dobromysl obecná nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Dobromysl obecná nať 50g?
A:Dobromysl obecná nať 50g je přírodní bylinný přípravek získávaný z listů a stonků rostliny dobromysl obecné.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Dobromysl obecná nať 50g užívá?
A:Dobromysl obecná nať 50g se užívá jako čajový nálev. Stačí zalít jednu lžičku naťi vroucí vodou a nechat 10 minut louhovat. Poté můžete vypít.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K čemu se Dobromysl obecná nať 50g používá?
A:Dobromysl obecná nať 50g se tradičně používá jako prostředek podporující funkci trávicího ústrojí, zejména při křečových bolestech žaludku, nadýmání a průjmech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké kontraindikace u užívání Dobromysl obecné naťi 50g?
A:Ano, užívání Dobromyslu obecné naťi 50g není vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 let věku. Dále by měli lidé s alergiemi na rostliny z čeledi hluchavkovitých být opatrní při užívání tohoto přípravku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu koupit Dobromysl obecnou nať 50g?
A:Dobromysl obecná nať 50g lze zakoupit v lékárnách, případně i v některých specializovaných prodejnách s bylinnými přípravky.

e Dobromysl obecná (Valeriana officinalis) je rozšířená bezlodyžná bylina patřící do čeledi Valerianaceae. Má silné kořeny, velmi vícevrstevnou stonku a zelené listy, které se táhnou garbonošema do shora směrem dolů. Má žluté květy, které jsou uspořádány do okruhu, obvykle o průměru 1-3 cm. Dobromysl obecná je dlouhodobě užívaná pro své léčivé účinky. Jeho nejdůležitějším účinkem je uklidňující efekt na psychiku. Může být užíván jak krátkodobě pro úlevu od stresu, tak i mnohem delší dobu pro léčbu deprese. Bylina také pomáhá zlepšit kvalitu spánku u lidí, kteří trpí poruchami spánku. Dobromysl obecná nať 50g může být užíván externě a interně. Interní užívání spočívá v inhalacích, tinkturách nebo konzumaci připravených dobromyslových sušených květů nebo kořene. Externí užívání je možné v podobě obkladů nebo tření mletého kořene na kůži. To je úplný popis byliny Dobromysl obecná nať 50g. Před použitím byliny je vždy důležité nejprve se poradit s lékařem nebo herbářem, aby zjistil, zda je pro vás vhodná.

Dobromysl obecná nať 50g Origanum vulgare herba cons.
Skladem (10+ ks)
38,00
33,93 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....