Devětsil lékařský kořen řez. Petasites hybridus radix cons.

13.6.2024

Devětsil lékařský kořen řez. Petasites hybridus radix cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Devětsil lékařský kořen?
A:Devětsil lékařský kořen (latinsky Petasites hybridus radix cons.) je bylina původem z Evropy a Asie, která se v tradiční medicíně používá k léčbě bolestí hlavy, migrény, alergií a astmatu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje Devětsil lékařský kořen?
A:Devětsil lékařský kořen se může připravovat různými způsoby – například jako bylinný čaj z kořene, tinktura či extrakt z kořene. Je důležité dodržovat doporučené dávkování.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou s Devětsilem lékařským kořenem spojeny nějaké vedlejší účinky?
A:Při přiměřeném užívání je Devětsil lékařský kořen obvykle bezpečný, ale mohou se vyskytnout vedlejší účinky, jako jsou bolesti hlavy, nevolnost nebo sucho v ústech. Je důležité se poradit s lékařem před zahájením užívání Devětsilu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy bych neměl používat Devětsil lékařský kořen?
A:Devětsil lékařský kořen by neměli užívat těhotné ženy, kojící matky a osoby s alergiemi na rostliny z čeledi hvězdnicovité.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde si mohu koupit Devětsil lékařský kořen?
A:Devětsil lékařský kořen je k dostání v některých lékárnách a obchodech se zdravou výživou

Devětsil lékařský kořen řez. Petasites hybridus radix cons. je silně účinná bylina, kterou se používá v tradiční medicíně pro své léčebné vlastnosti. V Evropské unii má u jejího popisu svá specifika. Tato bylina se používá k léčbě následujících stavů: artritida, revmatismus, astma, cévní onemocnění, srdeční problémy, obezita a bolesti hlavy. Devětsil lékařský kořen řez. Petasites hybridus radix cons. roste mezi Evropou a Severní Amerikou. Je to velmi stálezelený keř a kopřivovité rostliny s velkými listy a dlouhými květenstvími. Kořen je plochý a masitý a má černou barvu. Dřevo je měkké a šedobílé. Listy jsou tažné, ve tvaru srdce s sočnou bílou šťávou. Devětsil lékařský kořen řez. Petasites hybridus radix cons. obsahuje mnoho léčivých látek, které se používají ve farmacii. Nejdůležitější z nich jsou flavonoidy, polyfenoly, terpeny, eterické oleje a saponiny. Tyto látky mají protizánětlivé, antidepresivní, analgetické a antialergické účinky. Ve farmaceutické praxi se Devětsil lékařský kořen řez. Petasites hybridus radix cons. nejčastěji používá ve formě infuze, masti, tinktur a tablet. Devětsil lékařský kořen řez. Petasites hybridus radix cons. je velmi užitečné bylinné léčivo, které dokáže bojovat proti mnoha zdravotním stavům. Proto je důležité, aby jej Evropská unie zahrnula do svých nařízení o popisu léčivých vlastností bylin, aby mohlo být lidem k dispozici.

Devětsil lékařský kořen řez. Petasites hybridus radix cons.
nedostupné
448,50
400,45 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....