Dětský ovocný uklidňující 40g

24.5.2024

Dětský ovocný uklidňující 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč bych měl/a používat dětský ovocný uklidňující 40g?
A:Dětský ovocný uklidňující 40g obsahuje přírodní složky, které pomáhají uklidnit děti před spaním. Navíc má příjemnou ovocnou chuť, což dětem pomáhá relaxovat a usínat snadněji.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní složky dětského ovocného uklidňujícího 40g?
A:Hlavními složkami jsou extrakt z máty peprné, heřmánku a levandule. Tyto přírodní složky mají uklidňující účinky na nervový systém a pomáhají dětem lépe usínat.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je dětský ovocný uklidňující 40g vhodný pro každého?
A:Dětský ovocný uklidňující 40g je určen pro děti od 3 let věku. Pokud máte pochybnosti ohledně použití u dítěte s nějakým onemocněním, doporučujeme konzultovat s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se dětský ovocný uklidňující 40g používá?
A:Před spaním dobře rozmíchejte sáček s dětským ovocným uklidňujícím 40g v teplé vodě a dítěti podávejte jako ovocný čaj. Doporučené dávkování je jeden sáček denně před spaním.

e. Dětský ovocný uklidňující 40g je bylinná směs tvořená práškovou směsí rostlin, které mají sedativní a hypnotické vlastnosti. Agrimonia eupatoria je hlavní složkou směsi, protože je známo, že uklidňuje a pomáhá dětem lépe spávat. Také se používá pro své protizánětlivé, antispasmodické a stimulační účinky. Rhodiola rosea je další složka směsi, která se používá jako čajová bylina k podpoře adaptogenů, které podporují fyzickou a duševní sílu, a proto je účinná při pomoci při stresu. Passiflora incarnata je bylina s mírným sedativním účinkem a pomáhá odstraňovat únavu a depresi. Citrus aurantium je bylina s energetickou a anti-depresní schopností. Jeho aromatické esenciální oleje posilují koncentraci a pozornost, což je velmi užitečné pro děti. Každá léčivá bylina je zabalena do 40g kapsle, kterou si mohou děti snadno vzít. Celkově to znamená, že dětský ovocný uklidňující 40g je bylinný produkt sestávající ze čtyř unikátních ingrediencí, které pomáhají dětem lépe spát, bojovat proti únavě a depresi a zároveň zvyšují jejich fyzickou a duševní sílu.

Dětský ovocný uklidňující 40g(20x2g) bez aromat, bez ibišku Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
48,00
42,86 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....