Dětský ovocný se šípkem 40g(20x2g)

24.5.2024

Dětský ovocný se šípkem 40g(20x2g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč je dětský ovocný s šípkem vhodný pro děti?
A:Dětský ovocný s šípkem je vhodný pro děti, protože obsahuje pouze přírodní ingredience a neobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva ani sladidla. Navíc je bohatý na vitamín C a další důležité vitamíny a minerály, které jsou pro děti důležité.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní ingredience dětského ovocného s šípkem?
A:Hlavními ingrediencemi dětského ovocného s šípkem jsou ovocné pyré (jablko, hruška, mango), šípek a různé druhy cukru (cukr z trsu, glukózo-fruktózový sirup). Všechny tyto ingredience jsou přírodního původu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak by měl být dětský ovocný s šípkem skladován?
A:Dětský ovocný s šípkem by měl být skladován v suchu a chladu. Doporučujeme skladovat při pokojové teplotě a vyhnout se přímému slunečnímu záření. Po otevření může být produkt skladován v ledničce nebo v suchu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik dětského ovocného s šípkem obsahuje jeden balení?
A:Jedno balení dětského ovocného s šípkem obsahuje 20 sáčků, každý sáček váží 2 gramy. Tedy celková hmotnost balení je 40 gramů.

e Dětský ovocný se šípkem 40g (20x2g) Dětský ovocný se šípkem (Rosa canina) je bylina často používaná jako přírodní léčivý prostředek. Bylina se skládá z oválných plodů šípku, které pocházejí z bobulí malého trnitého keře z čeledi Rosaceae. Kromě dětského ovocného se šípkem obsahuje tato bylina také malina, jahody a citrónovou trávu. Bylina je bohatá na vitamíny C, A, E a K, stejně jako draslík, vápník a další minerály. Díky svým léčivým vlastnostem je Dětský ovocný se šípkem užitečný při různých zdravotních problémech, jako je například kašel, podráždění dutiny ústní, nachlazení, stres a únava. Tato bylina také napomáhá k detoxikaci organismu a podporuje trávicí funkce. Dětský ovocný se šípkem by měl být používán pod dohledem odborníka na výživu nebo lékaře. Je důležité zvážit možné vedlejší účinky a interakce s jinými léky, které mohou být užívány současně. Tato bylina by měla být uchovávána na suchém a chladném místě. Dětský ovocný se šípkem může být konzumován ve formě čaje nebo suspenze. V obou případech musí být popsány pokyny k použití a dawkovací režim.

Dětský ovocný se šípkem 40g(20x2g) bez aromat, bez ibišku Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
48,00
42,86 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....