Dětský ovocný s lípou 40g(20x2g)

19.5.2024

Dětský ovocný s lípou 40g(20x2g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co obsahuje dětský ovocný čaj s lípou?
A:Dětský ovocný čaj s lípou obsahuje ovocné plody (jablečné a hroznové šťávy) a lípu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč je dětský ovocný čaj vhodný pro děti?
A:Dětský ovocný čaj je vhodný pro děti, protože neobsahuje kofein a barviva. Zároveň má příjemnou chuť, která dětem chutná.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje dětský ovocný čaj s lípou?
A:Dětský ovocný čaj s lípou se připravuje zalitím 1 sáčku čaje 200 ml vařící vody. Nechte louhovat 5-10 minut a poté sáček vyjměte.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je dětský ovocný čaj s lípou vhodný pro kojence?
A:Dětský ovocný čaj s lípou není vhodný pro kojence, protože obsahuje cukr. Pro kojence je vhodná pouze přímá kojení nebo výživné mléko pro kojence.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak skladovat dětský ovocný čaj s lípou?
A:Dětský ovocný čaj s lípou je vhodné skladovat na suchém a chladném místě. Po otevření obalu je nutné sáčky uchovávat v uzavřené nádobě, aby si zachovaly svou aromatičnost.

e. Dětský ovocný s lípou 40g (20x2g) je bylinná směs, která poskytuje velmi všestranné účinky. Obsahuje lípu, ibišek, maliník, prvosenku a leuzeu. Tato směs je obzvlášť vhodná pro děti. Lípa je známá po celém světě jako skvělý prostředek pro udržení a podporu respiračního systému. Je silným antioxidantem a je bohatý na vitamín C, potaš, železo, draslík a hořčík. Přispívá k produkci žluči a podporuje trávení a posiluje imunitní systém. Má mírné protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. Ibišek je známý jako efektivní prostředek pro léčbu střevních onemocnění, jako je průjem a zácpa. Má také antispazmodické a antiseptické účinky a působí jako diuretikum. Maliník má antipyretické a protizánětlivé vlastnosti. Obsahuje vitamín C, flavonoidy, polyfenoly a taniny, které jsou nezbytné pro udržení zdraví. Pomáhá snižovat horečku a působit proti kašli a dalším respiračním onemocněním. Prvosenka je velmi užitečná pro zmírnění zánětu, bolesti a infekce dýchacího traktu. Pomáhá také snižovat horečku. Leuzea je bezpečná a účinná pro děti a může být užívána dlouhodobě. Má silné protizánětlivé účinky a je to silný přírodní imunomodulátor. Tato směs může být použita ke stimulaci imunitního systému u dětí, k léčbě nachlazení, kašle a dalších respiračních onemocnění a pro snížení teploty a zánětlivých stavů.

Dětský ovocný s lípou 40g(20x2g) bez aromat, bez ibišku Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
48,00
42,86 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....