Dětský ovocný s heřmánkem 40g(20x2g)

19.5.2024

Dětský ovocný s heřmánkem 40g(20x2g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je dětský ovocný s heřmánkem?
A:Dětský ovocný s heřmánkem je čajový nápoj určený pro děti. Obsahuje směs ovocných kousků a heřmánkových květů, které dávají čaji příjemnou chuť a vůni.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní složky dětského ovocného čaje s heřmánkem?
A:Hlavními složkami dětského ovocného čaje s heřmánkem jsou ovocné kousky a heřmánkové květy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je dětský ovocný čaj s heřmánkem vhodný pro děti?
A:Ano, dětský ovocný čaj s heřmánkem je vhodný pro děti. Obsahuje přírodní ingredience a je bez přidaného cukru.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje dětský ovocný čaj s heřmánkem?
A:Příprava dětského ovocného čaje s heřmánkem je velmi jednoduchá. Stačí zalít sáček čaje vroucí vodou a nechat 3-5 minut louhovat podle preferované síly nápoje.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik obsahuje balení dětského ovocného s heřmánkem?
A:Balení dětského ovocného s heřmánkem obsahuje 20 sáčků po 2 gramy čaje. Celková hmotnost balení je 40 gramů.

/ herbářích DĚTSKÝ OCOTNÝ S HEŘMÁNKEM - KORENINNÝ PŘÍBALOVÝ MATERIÁL Dětský ocotný s heřmánkem je směs éterických olejů, včetně terpenoidů a flavonoidů, které poskytují silnou vůni a chuť. Heřmánek má jemnou, ovocnou chuť a vůni a je bohatý na flavonoidy, terpenoidy a antioxidační složky. Léčivé vlastnosti: Heřmánek je obecně známý pro své blahodárné účinky na srdce a nervový systém. Obsahuje flavonoidy, které působí protizánětlivě a jsou užitečné pro to, aby se zmírnily příznaky alergické reakce. Některé studie také naznačují, že heřmánek může pomoci při podporování dobrého trávení a prevenci žaludečních potíží. Použití: Dětský ocotný s heřmánkem se doporučuje pro děti starší 4 let. Může být konzumován jako část každodenního jídelníčku a může být také součástí vyváženého stravovacího plánu. Množství, které bude vhodné pro dítě, by mělo být stanoveno na základě věku dítěte a jeho individuálních potřeb. Opatření Dětský ocotný s heřmánkem je určen pro děti a jejich schvalování pro léčivé účely bylo schváleno Evropskou unií. Před jeho použitím by se děti měly poradit se svým lékařem. Dětský ocotný s heřmánkem je jedinečná směs esenciálních olejů, která poskytuje silnou vůni a chuť, a je bohatá na flavonoidy, terpenoidy a antioxidační složky. To z ní činí skvělou volbu pro ty, kteří hledají spolehlivý způsob, jak posílit svou imunitu a udržovat zdraví.

Dětský ovocný s heřmánkem 40g(20x2g) bez aromat, bez ibišku Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
48,00
42,86 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....