Dětský fenyklový 30g(20x1,5g)

27.5.2024

Dětský fenyklový 30g(20x1,5g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje dětský fenyklový čaj?
A:Dětský fenyklový čaj se připravuje zalitím jednoho sáčku 1,5 g fenyklového čaje horkou vodou (přibližně 200 ml) a necháním louhovat 5-10 minut. Poté lze čaj osladit medem dle chuti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K jakému účelu se používá dětský fenyklový čaj?
A:Dětský fenyklový čaj se používá k úlevě při trávicích potížích u kojenců od prvního měsíce věku, jako jsou nadýmání, koliky a neklid.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze dětský fenyklový čaj podávat i starším dětem?
A:Ano, dětský fenyklový čaj je vhodný pro děti od prvního měsíce věku a díky svým účinkům může pomoci při trávicích potížích i starším dětem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Obsahuje dětský fenyklový čaj nějaké škodlivé látky?
A:Dětský fenyklový čaj neobsahuje žádné škodlivé látky, je vyroben z přírodních surovin a je bez konzervantů a barviv. Je vhodný pro děti od prvního měsíce věku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak skladovat dětský fenyklový čaj?
A:Dětský fenyklový čaj je vhodné skladovat v suchu a chladu (maximálně do 25 °C) mimo dosah slunečního záření a vlhk

e Dětský fenyklový 30g (20x1,5g) je přírodní léčivá rostlina, která pomáhá dítěti s nespavostí a podrážděností. Fenykl je součástí tradiční lidové medicíny a často je doporučován pro zmírnění příznaků spojených se sníženou schopností uvolnit se a relaxovat. Fenyklový olej je bohatý na karotenoidy a flavonoidy a obsahuje vysoký obsah vitamínů A a C, stejně jako minerály, jako je vápník a draslík. Díky svému sladkému aroma a svým protizánětlivým schopnostem může pomáhat dítěti s únavou, bolestmi hlavy a bolestmi břicha. Je to také účinný antiseptik a antioxidant. Fenyklový prášek může být nasáklý do čaje nebo může být používán v domácích kompozicích, které mohou miminkům pomoci s nespavostí a podrážděností. Je-li dětem podáván jako sirup, můžete jeho účinky zaujmout rychleji. Před užíváním byliny "Dětský fenyklový 30g(20x1,5g)" byste měli konzultovat svého lékaře. Doporučuje se přesná dávka a seznam podmínek pro optimální využití.

Dětský fenyklový 30g(20x1,5g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....