Citroník pravý oplodí 50g

27.5.2024

Citroník pravý oplodí 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Citroník pravý oplodí 50g?
A:Citroník pravý oplodí 50g je přírodní potravní doplněk, který je vyroben z plodů pravého citroníku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Citroník pravý oplodí 50g?
A:Citroník pravý oplodí 50g se používá jako přírodní zdroj vitamínu C. Stačí užít 1 čajovou lžičku denně nebo dle doporučení odborníka.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde se dá Citroník pravý oplodí 50g zakoupit?
A:Citroník pravý oplodí 50g je možné zakoupit v lékárnách, drogeriích a na internetových obchodech se zdravou výživou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Citroník pravý oplodí 50g nějaké vedlejší účinky?
A:Citroník pravý oplodí 50g je přírodní produkt a není známo, že by měl nějaké vedlejší účinky. Přesto je vždy vhodné dodržovat doporučené dávkování.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pro koho je Citroník pravý oplodí 50g vhodný?
A:Citroník pravý oplodí 50g je vhodný pro všechny, kdo chtějí přirozenou formou doplnit svůj příjem vitamínu C. Vhodný je zejména pro ty, kdo mají problémy s alergiemi nebo intolerance na syntetické vitamíny.

Citroník pravý (Thymus vulgaris) je druh byliny, která se získává z celého rostoucího kmene či větve. Bylinka je bohatá na flavonoidy, minerály a vitamín C. Jedná se o jemnější druh citronového mátu a ve sběru se často používá v kuchyni. Z hlediska léčebných účinků je Citroník pravý obzvlášť cenný. Díky obsahu esenciálních olejů, flavonoidů a terpenů má Citroník pravý antiseptické, protizánětlivé a antimikrobiální účinky. Mimo to souvisí s ním i zlepšení střevní funkce a posílení imunitního systému. Vzhledem k různým biologickým vlastnostem může Citroník pravý přispívat k prevenci a léčbě onemocnění. Některé problémy, pro které se bývá využíván, jsou například chřipka a nachlazení, astma, rýma, respirační infekce, revmatismus, bolesti svalů nebo gynekologické potíže. Výtažek z Citroníku pravého je v souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin dostupný v sušené formě nebo ve formě tablet, kapslí, tinktur a sirupů – denní dávka po 50 g. Je tak velmi snadné zahrnout Citroník pravý do svého každodenního života.

Citroník pravý oplodí 50g Citrus limon cortex cons.
Skladem (10+ ks)
41,00
36,61 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....