Cikorka od miloty 100g

27.5.2024

Cikorka od miloty 100g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je cikorka od miloty?
A:Cikorka od miloty je přírodní nápojový doplněk, který se vyrábí z kořene cikorky. Má vynikající chuť a vůni, které připomínají kávu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá cikorka od miloty?
A:Cikorka od miloty se dá použít jako alternativní nápoj ke kávě. Stačí jen zalít horkou vodou (90-95 °C) lžičku přípravku a nechat 5 minut louhovat. Přidáním mléka či cukru můžete dopřát nápoji svou oblíbenou chuť.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je cikorka od miloty vhodná pro lidi s intolerancí laktózy?
A:Ano, cikorka od miloty je vhodná pro lidi s intolerancí laktózy, jelikož neobsahuje žádné mléčné produkty. Je tedy skvělou alternativou ke kávě pro ty, kteří trpí intolerancí laktózy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má cikorka od miloty nějaké zdravotní přínosy?
A:Ano, cikorka od miloty má několik zdravotních přínosů. Obsahuje například inulin, který podporuje růst zdravých bakterií v trávicím traktu. Dále snižuje hladinu cukru v krvi, podporuje trávení a také má protizánětlivé účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho lze cikorku od miloty skladovat?
A:Cikorku od miloty je vhodné skladovat na suchém místě při pokojové teplotě. Pokud ji uch

e Cikorka od miloty (Cichorium intybus L., 100g) je vzácný druh z čeledi řepkovitých. Jako léčivá rostlina se používá pro své detoxikační, antioxidační a protizánětlivé účinky. Její kořeny obsahují třísloviny a polysacharidy, které jsou snadno stravitelné a rychle se vstřebávají, což umožňuje efektivní detoxifikaci organismu během krátké doby. Cikorka od miloty se obvykle používá jako léčba anémie, chronické únavy, metabolických poruch a dalších onemocnění. Má blahodárné účinky na imunitní systém, může snížit hladinu cholesterolu a trigliceridů v krvi a má také antiseptické a protizánětlivé účinky. Kromě toho cikorka od miloty má příznivé účinky na trávení, jelikož usnadňuje štěpení tuků, bílkovin a sacharidů. Obsahuje také hojnost vitamínů a minerálů, mezi nimiž nechybí vitamíny A, B, C, K a E, stejně jako draslík, fosfor, vápník a stopové prvky. Cikorka od miloty se obvykle konzumuje ve formě čaje nebo odvaru. Může se také smíchat s jinými bylinami nebo kořením, aby se zesílila jeho léčivá síla.

Cikorka od miloty (čekanka pražená kořen celý) 100g Cichorium intybus radix roasted tot.
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....