Cikorka od miloty 100g

22.4.2024

Cikorka od miloty 100g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je cikorka od Miloty?
A:Cikorka od Miloty je sušená a pražená rostlina, která se používá jako náhrada kávy nebo čaje.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč bych měl/a zkusit cikorku od Miloty?
A:Cikorka od Miloty je ideální pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou pít kávu nebo čaj kvůli vysokému obsahu kofeinu. Má také mnoho zdravotních přínosů, jako je snížení krevního tlaku a podpora trávicího systému.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak si připravit cikorku od Miloty?
A:Cikorka od Miloty se připravuje stejně jako káva nebo čaj - dejte ji do hrnku a zalijte vroucí vodou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je chuť cikorky od Miloty?
A:Chuť cikorky od Miloty je podobná kávě, ale mírně sladší a bez hořkosti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je rozdíl mezi cikorkou od Miloty a jinými náhradami kávy?
A:Cikorka od Miloty je přirozená a neobsahuje chemické látky jako jiné náhrady kávy. Je také bez kofeinu, což ji dělá vhodnou pro lidi, kteří se snaží omezit konzumaci této látky.

e Cikorka od miloty (Cichorium intybus) je bylina, která je dostupná ve formě prášku nebo sypkého prášku. Je to sladce cítící bylina a je obvykle prodávána ve 100g baleních. Cikorka od miloty se obvykle používá jako léčivá bylina pro osvěžující účinky na trávicí trakt. V podstatě vám může pomoci při potížích s trávením, zažívacími potížemi a zpomalením trávení. Může také napomoci snížit hladinu kyselosti v žaludku. Cikorka od miloty má i efekt na vysoký cholesterol a krevní tlak. Může také pomoci při léčbě problémů s ledvinami a močovými cestami. Bylina může být obzvláště užitečná pro lidi s diabetes mellitus. Cikorka od miloty může být připravovaná různými způsoby. Někteří lidé ji namočí do vody a poté pijí čaj. To může pomoci regulovat teplotu těla a odstranit bolesti hlavy. Jednoduše přidejte lžíci cikorky do filtrované vody a pijte. Tento čaj může pomoci při trávení. Cikorka od miloty obsahuje vitamíny A, C a E. Obsahuje také vápník, draslík, hořčík a fosfor. Tato bylina může být užívána lidmi s alergiemi, protože je hypoalergenní. Pokud však užíváte nějaké léky, poraďte se nejdříve se svým lékařem. V souhrnu je cikorka od miloty účinná léčivá bylina, kterou lze použít k potlačení trávicích problémů, bojování s vysokým krevním tlakem a kontrole diabetu. Je také velmi bohatá na vitamíny a minerály, což z ní činí užitečnou volbu pro lidi s alergiemi.

Cikorka od miloty (čistý kořen) 100g(20x5g) Cikorka Milotka
Skladem (10+ ks)
41,00
36,61 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....