Chmel šištice 20g(20x1g)

19.5.2024

Chmel šištice 20g(20x1g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou složení a vlastnosti Chmelu šištice 20g?
A:Chmel šištice 20g je přírodní rostlinný produkt, který se využívá zejména v pivovarnictví. Obsahuje řadu látek, jako jsou hořké kyseliny a silice, které dávají pivu charakteristickou chuť a aroma.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je způsob použití Chmelu šištice 20g?
A:Chmel šištice 20g se nejčastěji využívá při vaření piva, kdy se přidává do vroucího sladového nálevu. Může být také použit při výrobě likérů a destilátů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky Chmelu šištice 20g na zdraví?
A:Chmel šištice 20g má některé pozitivní účinky na zdraví, jako jsou například protizánětlivé a sedativní účinky. Obsahuje také antioxidanty a flavonoidy, které přispívají ke zlepšení celkového zdraví.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho lze skladovat Chmel šištice 20g?
A:Chmel šištice 20g lze skladovat po dobu několika měsíců až roku, pokud je skladován v suchu a tmavém prostředí. Doporučuje se skladovat ho v uzavřených obalech nebo nádobách.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Chmel šištice 20g vhodný pro vegetariány a vegany?
A:Ano, Chmel šištice 20g neobsahuje žádné složky živočišného původu a je tak vhodný pro vegetariány a

Chmel šištice (Humulus lupulus) je často používaná bylina v lidovém léčitelství. Má rozsáhlé léčebné účinky, které zahrnují zmírnění zánětu a protizánětlivé účinky, pomoc při řešení problému s trávením, příznivý vliv na stav kůže a dokonce i antioxidační účinky. Semena chmele jsou hojně používána ve formě kapek, odvarů nebo konzumována jako čaj. Chmel šištice se skládá z patřičného množství látek, které mohou přispívat k jeho léčebným účinkům. Obsahuje velké množství flavonoidů a fytosterolů, stejně jako látky jako humulon, lupulin a lupulon. Některé studie také naznačují, že chmel šištice obsahuje i malé množství alkaloidů včetně lupulidinu, což může hrát klíčovou roli při regulaci imunitního systému a poskytovat další léčebné benefity. Doporučená denní dávka chmele šištice je 20 g (20 x 1 g). Tento léčivý přípravek by neměl být užíván déle než po dobu 90 dnů bez lékařského dohledu. V některých případech může způsobit nežádoucí reakce u pacientů. Před užíváním se proto vždy poraďte se svým lékařem.

Chmel šištice 20g(20x1g) Humulus lupulus plv.
Skladem (10+ ks)
39,00
34,82 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....