Chmel otáčivý šištice 20g

27.5.2024

Chmel otáčivý šištice 20g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je chmel otáčivý šištice 20g?
A:Chmel otáčivý šištice 20g je rostlina používaná zejména při výrobě piva pro své aromatické a hořké vlastnosti. Jedná se o specifickou odrůdu chmele, která se obvykle balí do balení po 20 gramech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se chmel otáčivý šištice 20g používá?
A:Chmel otáčivý šištice 20g se používá především při vaření piva, kdy se přidává do sladového extraktu během vaření. Také se může použít při vaření různých jídel jako koření.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde koupím chmel otáčivý šištice 20g?
A:Chmel otáčivý šištice 20g lze zakoupit v obchodech specializujících se na výrobu piva a pivovarnictví nebo na internetu u prodejců surovin pro vaření piva.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho vydrží chmel otáčivý šištice 20g?
A:Pokud je chmel otáčivý šištice 20g správně skladován v suchu a tmavém místě, může vydržet několik let. Nicméně, čím je starší, tím více ztrácí svou aromatickou a hořkou chuť.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být chmel otáčivý šištice 20g použit jako léčivo?
A:Chmel se tradičně používá v lidovém lékařství při problémech s nespavostí, úzkostí a poruchami trávení. Nicméně, dávkování a

e Chmel otáčivý šištice (Humulus lupulus) je trvalka, jejíž energické větvičky a malé malinové listy najdeme po celé Evropě. Tato bylinka je izolovaná pro své léčebné vlastnosti a může se pochlubit velkým množstvím účinných látek, které poskytují terapeutický účinek na lidské tělo. Chmel otáčivý šištice je uznávanou léčivou rostlinou, která je obzvláště účinná při léčení zažívacích onemocnění a dysfunkce dýchacího systému. Jako hlavní účinnou látkou bylinky jsou uznávány polynenasycené kyseliny, které mají antioxidační vlastnosti a pomáhají obnovovat ochrannou bariéru našich buněk, což zabraňuje poškození způsobené volnými radikály. Chmel otáčivý šištice je také známý pro své vlastnosti jako sedativum a pomáhá uklidnit nervy a odstranit stres. Navíc tato bylina obsahuje hořkou látku, která stimuluje trávicí systém a dopomáhá k efektivnímu trávení a odbourávání toxinů. Je důležité si uvědomit, že se chmel otáčivý šištice nesmí užívat během těhotenství, protože může mít vliv na uvolňování hormonů a způsobit poruchy spánku. Chmel otáčivý šištice je jedním z nejúčinnějších léčivých bylin a může se pochlubit mnoha vynikajícími léčebnými vlastnostmi, které si zaslouží, aby se o ně pečlivě staralo. Tento léčivý kořen je nabízen ve formě tablet, kapslí nebo ve formě prášku. Vhodná denní dávka je 20g, která by měla být užívána s ohledem na instrukce vašeho lékaře.

Chmel otáčivý šištice 20g Humulus lupulus cons.
Skladem (10+ ks)
25,00
22,32 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....