Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons.

22.4.2024

Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons.?
A:Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons. je sušená kůra stromu chinovníku používaná v tradiční medicíně jako lék proti malárii.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons.?
A:Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons. se připravuje ve formě čaje nebo tinktury, která se užívá podle potřeby.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou vedlejší účinky užívání Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons.?
A:Vedlejší účinky užívání Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons. jsou vzácné, ale mohou zahrnovat zažívací potíže, bolesti hlavy a závratě.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons.?
A:Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons. by neměli užívat těhotné ženy a osoby s alergií na chinin.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde se dá Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons. zakoupit?
A:Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons. je dostupný v některých lékárnách, ovšem doporučuje se konzultovat užívání s lékařem nebo o

e Chinovník lékařský kůra řez (Cinchona officinalis cortex cons.) je bylina, která patří mezi nejdůležitější přírodní rostliny v medicíně. Bydlištěm této byliny jsou jihoamerické horské oblasti, kde byla objevena a poprvé užita jako zdroj léčivých vlastností. Kůra chinovníku je bohatá na alkaloidy, které mají silné antimalarické, analgetické a protizánětlivé vlastnosti. Látky obsažené v kůře chinovníku jsou využívány pro léčbu a prevenci mnoha nemocí, včetně chronických onemocnění. Kromě toho se vzhledem k jeho antispasmodickému účinku používá k léčbě zácpy, revmatismu a žaludečních potíží. Lidé také využívají kůru chinovníku k přípravě tonika. Chinovníkový čaj je oblíbeným nápojem v Latinské Americe a stále více se začíná pít po celém světě. Je důležité si uvědomit, že bylina chinovník lékařský kůra řez nesmí být užívána bez dohledu lékaře, protože má mnoho vedlejších účinků, jako je nevolnost, suchost v ústech a nespavost. Proto je nutné následovat doporučení lékaře ohledně jeho užívání, aby se minimalizovaly vedlejší účinky.

Chinovník lékařský kůra řez. Cinchona officinalis cortex cons.
nedostupné
431,30
385,09 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....