China Pu-erh black s chaluhou 40g

20.5.2024

China Pu-erh black s chaluhou 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je China Pu-erh black s chaluhou 40g?
A:China Pu-erh black s chaluhou 40g je čajová směs, která obsahuje černý čaj Pu-erh a kousky chaluhy. Tato směs pochází z Číny a má vynikající chuťové vlastnosti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je způsob přípravy China Pu-erh black s chaluhou 40g?
A:Pro přípravu China Pu-erh black s chaluhou 40g stačí zalít 1-2 lžičky směsi vařící vodou na 3-5 minut. Poté čaj sceďte a můžete podávat s případným přidáním medu nebo citronu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní benefity China Pu-erh black s chaluhou 40g?
A:China Pu-erh black s chaluhou 40g má mnoho zdravotních benefitů, mezi které patří podpora metabolismu, snížení hladiny cholesterolu a podpora trávení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existuje nějaké varování při konzumaci China Pu-erh black s chaluhou 40g?
A:Pokud trpíte nějakým onemocněním nebo užíváte léky na pravidelné bázi, měli byste se poradit s lékařem před konzumací China Pu-erh black s chaluhou 40g. Dále byste měli dodržovat doporučené dávkování.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho může být China Pu-erh black s chaluhou 40g skladována?
A:China Pu-erh black s chaluhou 40g může být skladována po dobu až jednoho roku, pokud je uch

e China Pu-erh black s chaluhou 40g je jedinečná léčivá bylina, která je vyrobená z listů čaje Camellia Sinensis. Jeho název odkazuje na místo jeho původu - provincii Pu-erh v Číně, kde se používají roky starých čajových lístků pro fermentaci a tmavé ochucení. Pu-erh Black se od ostatních černých čajů liší formou, ve které se prodává - je kompaktní, tmavě hnědá, stlačená a uložena ve tvaru malého disku, zvaného chaluhou. Tento čaj se skládá z malých, zelených lístků, které jsou obklopeny uhlíkovými vlákny, které dodávají čaji chutnost. Tento typ čaje je oblíbený mezi mnoha čajovými milovníky, protože má velmi bohatou chuť a mírně kovovou vůni. Obsahuje antioxidanty, vitamín C a polyfenoly, které mají protizánětlivé vlastnosti. Studie také ukazují, že Pu-erh Black s chaluhou 40g je účinný při snižování krevního tlaku a hladin cholesterolu. Díky svým léčebným účinkům je Pu-erh Black s chaluhou 40g často doporučován jako prevence rakoviny, diabetes mellitus a dalších zdravotních problémů. Jeho zdravotní přínosy jsou podporovány užíváním 1-3 šálků denně.

China Pu-erh black s chaluhou 40g(20x2g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
49,00
43,75 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....