China Pu-erh black a betakaroten 40g

20.5.2024

China Pu-erh black a betakaroten 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je China Pu-erh black a betakaroten 40g?
A:China Pu-erh black a betakaroten 40g je čajový nápoj, který kombinuje tradiční čínský pu-erh čaj s betakarotenem, což je karotenoid, který se nachází v některých druzích ovoce a zeleniny.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy čaje China Pu-erh black a betakaroten 40g pro zdraví?
A:Čaj China Pu-erh black a betakaroten 40g může podporovat trávení, metabolismus a srdeční zdraví díky svému obsahu flavonoidů a antioxidantů. Betakaroten pak může pomoci s léčbou zánětů, podporou imunitního systému a snížením rizika některých typů rakoviny.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se čaj China Pu-erh black a betakaroten 40g připravuje?
A:Na přípravu čaje China Pu-erh black a betakaroten 40g stačí dát jednu až dvě lžičky čaje do konvičky a zalít vroucí vodou. Nechte louhovat asi 3-5 minut, poté sceďte a podávejte.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky používání čaje China Pu-erh black a betakaroten 40g?
A:Pokud se konzumuje v přiměřených množstvích, čaj China Pu-erh black a betakaroten 40g by nemusel způsobovat vedlejší účinky. Nicméně, jako u každého produktu doporučujeme konzultovat s lékařem před jeho užitím.

e China Pu-erh black s betakarotenem 40g je vysoce kvalitní a hodnotná bylina. Obsahuje kombinaci silných antioxidantů, které chrání buněčnou strukturu před poškozením volnými radikály. Díky obsahu betakarotenu je vynikajícím zdrojem vitamínu A a zajišťuje optimální hladinu vitaminu A v těle. To může být prospěšné pro lidské zdraví, protože může pomoci posilovat imunitu, podporovat zdravou kůži a zrak. Jeden gram China Pu-erh black s betakarotenem obsahuje 0,3 mg betakarotenu. Kromě toho se v něm nachází i další důležité složky, jako je kofein, polyfenoly, katechiny a polysacharidy. Tato bylina se běžně používá k přípravě čajů. Jeho zdravotní výhody spočívají v tom, že: pomáhá obnovit vitality; podporuje funkci trávicího traktu; zlepšuje fyzickou schopnost; podporuje kardiovaskulární zdraví; podporuje celkovou fyzickou energii. Na rozdíl od jiných černých čajů má China Pu-erh black s betakarotenem nižší obsah kofeinu. Proto může být užitečné pro ty, kteří hledají uklidňující účinky čaje bez negativního dopadu na spánek. China Pu-erh black s betakarotenem je často doporučován na prevenci proti onemocněním a posílení imunitního systému. Bylina je 100% přírodní a nespornou výhodou je, že obsahuje velmi málo až žádné škodlivé chemické látky.

China Pu-erh black a betakaroten 40g(20x2g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
49,00
43,75 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....