Chia seeds 150g

19.5.2024

Chia seeds 150g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou výhody konzumace Chia semínek?
A:Chia semínka jsou plná živin, jako jsou omega-3 mastné kyseliny, vláknina, proteiny a minerály. Konzumace Chia semínek přispívá k lepšímu trávení, regulaci krevního cukru a snižování krevního tlaku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou způsoby přípravy Chia semínek?
A:Chia semínka můžete jednoduše přidat do smoothie nebo jogurtu, smíchat s vodou a vytvořit gelovou konzistenci, použít jako náhradu za vejce při pečení, nebo je použít jako zahušťovadlo do omáček.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou Chia semínka vhodná pro vegany?
A:Ano, Chia semínka jsou vhodná pro vegany, jelikož neobsahují žádné živočišné složky a jsou bohatým zdrojem rostlinných proteinů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik Chia semínek bych měl/a konzumovat denně?
A:Doporučené množství Chia semínek je jedna až dvě lžíce denně, které můžete postupně zvyšovat až na tři lžíce denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak by měly být Chia semínka skladována?
A:Chia semínka by měly být skladována v suchu a chladu, ideálně v uzavřené nádobě. Při dlouhodobém skladování mohou semínka ztratit čerstvost a chuť.

Chia semínka jsou malá, ale významná černá a bílá semínka, která jsou známá pro jejich nutriční bohatství. Ohromující semínka Chia jsou plná antioxidantů, vlákniny, bílkovin, vitamínů, minerálů a omega-3 mastných kyselin. Pravidelnou spotřebou Chia semínek můžete odměnit sebe i vaše tělo. Chia semínka obsahují velké množství hořčíku, vápníku, železa, zinku, fosforu, draslíku, selenu a vitamínu E. Tyto prvky jsou velmi důležité pro zdraví a jsou nezbytné pro naše fyzické funkce. Hořčík například podporuje normální srdeční rytmus, dává energii a posiluje svaly. Vláknina je důležitá pro udržení zdravého trávicího systému a Chia semínka mají vysoký obsah vlákniny. Pomáhá při regulaci hladiny cukru v krvi a snížení cholesterolu. Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytnou součástí Chia semínek a podporují zdraví srdce a mozku. Chia semínka jsou snadno použitelným zdrojem energie. Jsou skvělé pro doplnění energie před cvičením, sportováním a jinými aktivitami. Také poskytují dlouhodobou energii a dodávají vám dostatek energie na celý den. Pokud hledáte stabilní dodavatele Chia semínek, doporučujeme vám nakupovat pouze certifikovaného a kontrolovaného dodavatele. Certifikované produkty byly testovány na obsah látek, které pomáhají při zachování zdraví. Chia semínka 150g jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí zařadit toto špičkové obilí do své stravy.

Chia seeds 150g Salvia hispanica semen tot.
Skladem (10+ ks)
47,00
41,96 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....