Chaluha bublinatá 100g

13.6.2024

Chaluha bublinatá 100g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je chaluha bublinatá?
A:Chaluha bublinatá je krmná směs pro ptáky, která obsahuje semena a ovoce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pro jaké druhy ptáků je vhodná chaluha bublinatá?
A:Chaluha bublinatá je vhodná pro všechny druhy ptáků, jako jsou vrabci, špačci, pěnkavy, ale i drobní dravci.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní ingredience v chaluze bublinaté?
A:Hlavní ingredience v chaluze bublinaté jsou slunečnicová semena, mleté arašídy, rozinky, fíky a jablka.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde by měla být chaluha bublinatá umístěna?
A:Chaluha bublinatá by měla být umístěna na suchém místě, chráněném před vlhkostí a přímým slunečním zářením. Ideální místo pro umístění je například pod střechou nebo pergolou.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je chaluha bublinatá bezpečná pro ptáky?
A:Ano, chaluha bublinatá je bezpečná pro ptáky. Obsahuje pouze přirozené ingredience a neobsahuje žádné umělé konzervační látky nebo barviva.

. Chaluha bublinatá (Stachys officinalis) je bylina, která pochází z rodu Stachys, čeledi Labiaceae. Je to stálezelená trvalka, která může dosahovat výšky až jeden metr. Má silné oddenky a vytváří včetně svých dlouhých listů hustý pařez. Květy se skládají z několika malých fialovo-červených plátků a objevují se na konci léta v racemech. Chaluha bublinatá má dlouhou historii jako léčivá bylina. Chování za očí poznání jeho léčebné účinky byly zaznamenány před více než 2 000 lety starověkými lékaři. V lidových tradicích se používá nejen k léčbě kožních onemocnění, ale také jako podpůrný prostředek pro snížení horečky a snížení bolesti. Chaluha bublinatá se také používá jako aromaterapie. Její bylinkové vlastnosti jsou odvozeny od nejčastěji používaných částí rostliny, což jsou květiny, listy, kořeny a šťáva. Může se vařit do čaje nebo se po rozdrcení míchat s vodou na vyrobění toniku. Existuje několik způsobů, jak používat chaluhu bublinatou. Nejběžnějším způsobem je jíst, vařit nebo odvarovat ji. Jeho medikální vlastnosti jsou nejvíce profitovány, když se konzumuje ve formě čaje, tinktury nebo jiný preparát. Díky svým léčebným účinkům může být užívána k léčbě alergií, onemocnění dýchacího ústrojí, kožních onemocnění a mnoha dalších problémů. Kromě toho se chaluha bublinatá občas používá jako zvířecí léčivo. Tato bylina se může použít k léčbě nemocí koček a psů, včetně gastrointestinálního onemocnění, kožních infekcí a dalších potíží. Chaluha bublinatá se prodává ve formě sušených listů, květů nebo celých rostlinných stonků. Může být také nalezena v různých foriem, jako je prášek nebo tinktura. Užívat by mělo být provedeno po konzultaci s odborným lékařem.

Chaluha bublinatá 100g Vesiculosus fucus cons.
Skladem (10+ ks)
44,00
39,29 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....