Červená řepa kořen kostky Beta vulgaris var.rubra radix cons.

25.6.2024

Červená řepa kořen kostky Beta vulgaris var.rubra radix cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ červené řepy kořene kostky?
A:Červená řepa kořen kostky, zvaná také cukrovka, pochází ze střední a východní Evropy a jihozápadní Asie.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní benefity konzumace červené řepy kořene kostky?
A:Červená řepa kořen kostky obsahuje mnoho živin, jako jsou vitamíny C a B6, hořčík, draslík a antioxidanty. Konzumace této řepy může snížit krevní tlak, podpořit trávení a zlepšit výkon mozku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze červenou řepu kořene kostky jíst syrovou?
A:Ano, červenou řepu kořene kostky lze jíst syrovou, ale je důležité ji důkladně umýt a oloupat. Vaření nebo pečení může však uvolnit více živin.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze červenou řepu kořene kostky skladovat?
A:Červenou řepu kořene kostky lze skladovat v chladničce nebo na suchém a chladném místě. Při správném skladování může vydržet až několik týdnů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze červenou řepu kořene kostky použít v kuchyni?
A:Červená řepa kořen kostky je skvělým doplňkem salátů, polévek a pomazánek. Může být také pečená, vařená nebo smažená a použita jako příloha nebo hlavní jídlo. Z ní se také v

e Červená řepa kořen kostky (Beta vulgaris var.rubra radix cons.) se stal tradičním užitečným lékem na mnoho nemocí, stejně jako často přidávanou ingrediencí do moderních léků. Kořen červené řepy je bohatý na vitamíny a minerály, které jsou prospěšné pro správnou funkci lidského těla. Obsahuje vitamíny A a C, síru, draslík, vápník, hořčík, fosfor a železo. Má vysoký obsah betaine, který zlepšuje trávení a zmírňuje zažívací potíže. Léčivé vlastnosti červené řepy kořen kostky jsou více než dostatečné. Jeho antioxidační účinky posilují imunitní systém, zabraňují rakovině a srdečním chorobám omezují migrény a snižují horečku. Pro ty, kteří trpí anémií, je červená řepa kořen kostky bōjujícím elixírem, protože pomáhá obnovit hladinu železa v krvi a zvyšuje produkci červených krvinek. Vzhledem k jeho schopnosti pomoci při hubnutí, je červená řepa kořen kostky nyní populární a často používaná přísada do dietních jídel. Jeho metabolismus stimulující účinky pomáhají spalovat tuky a udržovat optimální hmotnost. Rozdrcením červené řepy kořen kostky můžete získat výsuvky, které jsou dobře známé pro své močopudné vlastnosti. Tyto výsuvky pomáhají odstraňovat přebytečnou tekutinu z těla, což pomáhá zmírnit otoky a záněty. Máte-li zdravotní problémy, může být pro vás prospěšné vyzkoušet léčebné účinky červené řepy kořen kostky.

Červená řepa kořen kostky Beta vulgaris var.rubra radix cons.
Skladem (10+ kg)
310,50
277,23 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....