Černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot.

19.5.2024

Černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot?
A:Černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot je semeno rostliny Nigella sativa, které se často používá jako koření nebo léčivá bylina.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký má černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot vliv na zdraví?
A:Černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot má mnoho zdravotních přínosů, jako například podporu imunitního systému, snížení hladiny cholesterolu a krevního tlaku a boj proti zánětům.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot ve vaření?
A:Černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot se často používá jako koření v arabské, indické a středozemní kuchyni. Může být přidáváno do omáček, marinád, pečiva, salátů a dalších jídel.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se uchovává černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot?
A:Černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot by mělo být uloženo v uzavřené nádobě na chladném a suchém místě, aby si udrželo svou chuť a kvalitu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot způsobit alergickou reakci?
A:Černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot může způsobit alergickou reakci u lidí, kteří jsou alergičtí na rostliny z čeledi Ranunculaceae, jako např. mak ne

e Černucha setá (Nigella sativa semen) je středně vysoká bylina, která původně pochází z oblastí Blízkého východu. Má jemné, masité listy, které jsou tmavě zelené a lesklé s charakteristickou, lehce pepřovitou vůní. Květy jsou malé a černé, podobné černým pepřům nebo kari semínkům. Černucha setá semeno je bohaté na různé látky, jako je železo, uhlík, fosfor, hořčík, zinek a draslík. Může také pomoci při léčbě některých onemocnění, jako je astma, artritida a další potíže s dýchacím systémem. Obsahuje také látky, které můžou pomoci snižovat hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Studie navíc ukázaly, že konzumace černuchy seté může snížit stresovou únavu a úzkost. Černucha setá se obecně používá ve formě semene, oleje nebo uvařeného čaje. Semena a olej můžete buď přidávat do salátů, polévek nebo se rozemlet do prášku a dát na chléb.Zvažte, že byste mohli mít alergickou reakci na černuchu setou, takže je lepší ji konzumovat s mírou. Pokud byste vykazovali jakékoli alergické reakce, měli byste se poradit se svým lékařem.

Černucha setá semeno celý Nigella sativa semen tot.
nedostupné
310,50
277,23 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....