Břečťan popínavý list řez. Hedera helix folium cons.

19.5.2024

Břečťan popínavý list řez. Hedera helix folium cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou léčivé účinky břečťanu popínavého?
A:Břečťan popínavý má protizánětlivé, analgetické a antiseptické účinky. Je také používán k léčbě různých kožních onemocnění a jako podpůrná terapie při léčbě astmatu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá břečťan popínavý pro léčebné účely?
A:Listy břečťanu popínavého se mohou používat jako čaj nebo macerát na kožní problémy. Je důležité dodržovat správnou dávku a nevyužívat břečťan dlouhodobě bez konzultace s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má břečťan popínavý nějaké vedlejší účinky?
A:Při správném používání by nemělo docházet k žádným vedlejším účinkům. Nicméně, pokud máte nějakou alergii nebo přecitlivělost na jakoukoli z jeho složek, může způsobit kožní podráždění.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je možné užívat břečťan popínavý během těhotenství nebo kojení?
A:Vzhledem k nedostatečnému množství dat o bezpečnosti užívání břečťanu během těhotenství a kojení se nedoporučuje používat tento přípravek bez konzultace s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je břečťan popínavý legální pro použití v České republice?
A:Ano, břečťan popínavý

: Břečťan popínavý list řez (Hedera helix folium cons.) je velmi oblíbenou bylinkou v Evropské unii, která byla tradičně užívána pro své zdravotní přínosy. Tento druh břečťanu, který roste ve Spojených státech i v Evropě, má jemné, aromatické a trvanlivé listy. Jeho léčivé vlastnosti jsou důsledkem obsahu účinných látek, jako je beta-karoten, quercetin, flavonoidy, vitamíny C, E a K a minerály, které přispívají k dobrému zdraví. Břečťan popínavý list řez se používá ke zmírnění některých kožních problémů, jako je ekzém, zarudnutí, záněty a otlaky. Kromě toho, že je užitečný k léčbě kožních problémů, může být také používán pro léčení respiračních infekcí pomocí inhalace, protože jeho účinné látky mají schopnost blokovat aktivitu způsobující nachlazení. Užívání břečťanu popínavého listu je bezpečné, avšak v některých případech, například při předávkování, mohou vzniknout alergické reakce a nežádoucí účinky. Proto je důležité, abyste si před užíváním břečťanu popínavého listu se svým lékařem promluvili o tom, jak ho máte užívat. Břečťan popínavý list řez je skvělou volbou pro lidi s kožními problémy, respiračními infekcemi a alergiemi. Jeho léčivé vlastnosti mohou být použity k léčení a prevenci těchto zdravotních problémů, stejně jako podporou dobrého zdraví.

Břečťan popínavý list řez. Hedera helix folium cons.
Skladem (10+ kg)
445,10
397,41 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....