Borůvka černá nať 40g

19.5.2024

Borůvka černá nať 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou výhody konzumace borůvky černé nati?
A:Borůvka černá nati je bohatá na antioxidanty, vitamíny a minerály. Konzumace této byliny může pomoci zlepšit zrak, podpořit imunitu a snížit riziko vzniku srdečních onemocnění.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se borůvka černá nati konzumuje?
A:Borůvka černá nati se nejčastěji přidává do teplých i studených nápojů jako jsou třeba čaje, smoothie nebo džusy. Lze ji také použít jako koření do různých jídel.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může borůvka černá nati pomoci při problémech s trávením?
A:Ano, borůvka černá nati obsahuje látky, které mohou pomoci zlepšit trávení a zmírnit zažívací potíže.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je konzumace borůvky černé nati bezpečná pro každého?
A:Borůvka černá nati je obecně považována za bezpečnou a vhodnou pro většinu lidí. Nicméně, jako u každého bylinného přípravku, je vhodné se poradit s lékařem, pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte léky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho lze skladovat borůvku černou nati?
A:Borůvka černá nati by měla být skladována na suchém a chladném místě, aby si uchovala své vlastnosti co nejdéle. V ideálním případě by měla být spotřebová

ský Borůvka černá (Vaccinium myrtillus) je bylina, jež roste od západu Evropy až po severní Asii. Je to nízký, křovitý keř, který bývá obalen bílými šupinami a jeho plody tvoří jemně chlupaté černé bobule. Bylina může účinně napomoci k udržení zdraví očí, jelikož je bohatá na vitamín C, boron a další prospěšné antioxidanty. Borůvka je rovněž skvělým zdrojem vitamínů A a K, které pomáhají s prevencí oparu a chronických očních onemocnění. Borůvka černá, v našem případě ve formě nati, nabízí skvělé léčebné vlastnosti. Jako čaj například snižuje horečku, adstrigentní vlastnosti čaje lze užít při léčbě kašle, rýmy a bolestí hrdla. Nata z borůvky černé se často používá i ke zmírnění průjmu a střevních potíží. Vzhledem k tomu, že Borůvka černá nať 40g je sušená surovina, je velice koncentrovaná. Užívání byliny doporučujeme sledovat po dobu 6 týdnů vzhledem k její silné působnosti. Díky svým léčivým vlastnostem se borůvka černá nať 40g stala populární součástí přírodního léčení.

Borůvka černá (brusnice) nať 40g Vaccinium myrtillus herba cons.
Skladem (10+ ks)
36,00
32,14 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....