Boldovník (boldo) vonný list řez. Peumus boldus folium cons.

21.6.2024

Boldovník (boldo) vonný list řez. Peumus boldus folium cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to boldovník vonný list řez?
A:Boldovník vonný list řez je léčivá rostlina, která se používá především pro podporu trávení a detoxikaci jater. Listy této rostliny jsou silně aromatické a mají hořkou chuť.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ boldovníku vonného listu řez?
A:Boldovník vonný list řez pochází z Jižní Ameriky, kde ji již staletí používají domorodci jako léčivou rostlinu. Dnes je boldovník vonný rozšířen po celém světě.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak boldovník vonný list řez působí na trávení?
A:Boldovník vonný list řez obsahuje látky, které podporují trávení tím, že zvyšují produkci žluči a stimulují sekreci trávicích šťáv. Tento proces pomáhá trávit potravu efektivněji a snižuje riziko nadýmání a dalších trávicích problémů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se boldovník vonný list řez používá při detoxikaci jater?
A:Boldovník vonný list řez obsahuje látky, které podporují detoxikaci jater tím, že zvyšují produkci žluči a pomáhají odstraňovat toxiny a odpadní látky z těla. Tento proces může být užitečný pro lidi, kteří mají problémy s játry nebo kteří se snaží odstranit z těla toxiny.

e. Boldovník Vonný List Řez (Peumus boldus folium cons.) Boldovník vonný list řez (Peumus boldus folium cons.) je bylina s velkou historií používání v lidové a tradiční medicíně po celém světě. Jeho původ je v jihoamerických horách. Je to stálezelený keř nebo malý strom, který dorůstá výšky až 3 metry. Listy tohoto stromu jsou vejčité, lesklé a můžou dosahovat dlouhé až 15 cm. Květy jsou zelené a plody kulovité, s až 3 cm široká semena. Bylina se obecně používá v tradiční medicíně jako choleretický prostředek a pročišťování organismu. Jeho hlavní účinek je na játra a žlučník. Urychluje vylučování žluči, čímž zmírňuje potíže související s žlučovou stagnací. Příznivě působí i na trávicí systém, napomáhá trávení tučných jídel a jídla s nadváhou. Boldovník kromě toho podporuje i střevní mikroflóru, pomáhá udržovat dobrou stolici. Studie také prokázaly, že má antimikrobiální a antioxidační účinky, což může pomoci v boji proti infekcím. Boldovník se doporučuje také jako prostředek na zlepšení metabolismu a regulaci glykémie. Bylina je také účinným diuretikem, které pomáhá odvádět přebytečnou tekutinu a soli z těla. Ačkoli bude tato bylina pravděpodobně užitečná, je třeba mít na paměti, že bylina může obsahovat toxické látky, které mohou poškodit vaše zdraví. Před užíváním bylinných přípravků se proto vždy poraďte se svým lékařem.

Boldovník (boldo) vonný list řez. Peumus boldus folium cons.
Skladem (8.63 kg)
707,30
631,52 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....