Bez černý květ 40g

19.5.2024

Bez černý květ 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Bez černý květ 40g?
A:Bez černý květ 40g je bylinný doplněk stravy v podobě sušených, rozdrcených lístků bezu černého.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je účinnost Bez černý květ 40g?
A:Bez černý květ 40g se používá jako prostředek proti nachlazení a chřipce díky svým imunitním vlastnostem. Také pomáhá uklidnit kašel a záněty dýchacích cest.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Bez černý květ 40g používá?
A:Bez černý květ 40g se obvykle připravuje jako čaj, přičemž se zalije vroucí vodou a nechá se louhovat 10-15 minut. Lze ho také použít jako ingredienci do jiných nápojů nebo pokrmů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou s Bez černý květ 40g spojeny nějaké vedlejší účinky?
A:Bez černý květ 40g je obecně považován za bezpečný zdroj bylinného léčiva a není spojen s vážnými vedlejšími účinky. Nicméně, lidé s alergiemi na rostliny z čeledi Caprifoliaceae by měli být ostražití v případě užívání tohoto přípravku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze koupit Bez černý květ 40g?
A:Bez černý květ 40g lze zakoupit v lékárnách, na specializovaných e-shopch nebo v některých obchodech zdravé výživy.

e Bez černý květ (Sambucus nigra) je běžná letničkovitá rostlina, kterou lze nalézt ve většině evropských zemí. Pravděpodobně pochází z Asie. Kvete od dubna až do července a plody dozrávají v srpnu až září. Listy Bezu černého jsou tmavě zelené, mají tvar podlouhlý a lesklou strukturu. Květy jsou malé, černé a voní po medu. Plody jsou malé, černé, sladce chutnající bobule, které jsou obvykle používány pro výrobu džemů a sirupů. Bez černý květ má tradici jako lidové léčivo pro širokou škálu lidských podmínek. Květy a listy se používají k přípravě infuzí, odvarů nebo čajů. Plody mohou být konzumovány čerstvé, sušeny nebo použity jako součást různých léčivých přípravků. Díky svému léčivému potenciálu se Bez černý květ obvykle používá v lékárnách a léčebných centrech. Bylina se používá k léčbě široké škály lidských podmínek jako je únava, nachlazení, kašel a ekzémy. Doporučuje se, aby se byliny užívaly s opatrností a pod lékařským dohledem. Bez černý květ 40G je často dostupný v lékárnách a léčebných centrech jako čaj, tabletky, tinktury nebo čaje. Tento produkt obsahuje 40g čerstvých květů a listů Bezu černého, což je v souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin.

Bez černý květ 40g Sambuci nigrae flos cons.
Skladem (10+ ks)
40,00
35,71 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....