Benedikt čubet nať 40g

19.5.2024

Benedikt čubet nať 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Benedikt čubet nať 40g?
A:Jedná se o výživový doplněk ve formě prášku, který obsahuje extrakt ze semen chia a konopí, a to v poměru 1:1. Tento produkt je určen pro podporu přirozeného fungování organismu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel užívání Benedikt čubet nať 40g?
A:Tento výživový doplněk má za úkol podpořit imunitní systém, zlepšit vstřebávání živin a pomoci udržet optimální hladinu energie a vitality.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Benedikt čubet nať 40g vhodný pro vegany a vegetariány?
A:Ano, tento produkt je vhodný pro vegany a vegetariány, neobsahuje žádné složky živočišného původu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je způsob užívání Benedikt čubet nať 40g?
A:Doporučená dávka je 10g denně, kterou lze smíchat s vodou, ovocným džusem nebo rostlinným mlékem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky u užívání Benedikt čubet nať 40g?
A:Doplněk stravy Benedikt čubet nať 40g byl testován na bezpečnost a není známo žádné nežádoucí účinky. Nicméně, pokud máte nějaké alergie nebo zdravotní problémy, měli byste se poradit s lékařem před použitím produktu.

ů. Benedikt čubet nať (Origanum maru) pochází z rodiny Lamiaceae a je jednoletou bylinkou, která se ve většině oblastí pěstuje. Přírodní podmínky pro růst jsou horké a slunečné, ale může tolerovat i mírně teplejší oblasti. Je to nízká, rostoucí trvalka s dřevnatými řapíky a malými, lesklými, sytě zelenými listy, které jsou ploché a vejčité. Na květech je bílá, růžová nebo fialová barva. Léčivé vlastnosti Benediktův čubet nať jsou vysoce oceněny pro jeho antiseptické, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Tato bylina může být užívána vnitřně i vnější. Přípravky a tinktury z této byliny jsou oblíbenou volbou pro interní léčbu zánětu močových cest, průjem a dnou. Také se používá k bolestem hlavy, revmatismu a nachlazení. Externě se často používá k léčbě ekzémů a vyrážek, stejně jako k léčbě kožních onemocnění a onemocnění způsobených parazity. Benedikta čubet nať se prodává ve formě suchých listů, plodů nebo pupenů. Čerstvá nebo sušená forma by měla být skladována v suchu a temnu, aby se zabránilo ztrátě příznivých léčiv. Denní dávka je obecně mezi 0,5 a 2 gramy sušené suroviny. Můžete si připravit čaj nebo tinkturu, nebo přidat Benedikta čubet nať do jídla.

Benedikt čubet nať 40g Cardui benedicti herba cons.
Skladem (10+ ks)
36,00
32,14 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....