Bedrník obecný nať 50g

19.5.2024

Bedrník obecný nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou příznaky nedostatku bedrníku obecného v potravě?
A:Nedostatek bedrníku obecného může vést k oslabení imunitního systému, zvýšené únavě a bolestem svalů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se bedrník obecný používá?
A:Bedrník obecný nať se používá jako bylinkový čaj, který lze pít dvakrát až třikrát denně po dobu několika týdnů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může bedrník obecný pomoci s poruchami trávení?
A:Ano, bedrník obecný se tradičně používá k podpoře trávení a zmírnění žaludečních potíží.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká omezení při užívání bedrníku obecného?
A:Ženy během těhotenství by se měly vyhnout užívání bedrníku obecného, protože to může ovlivnit hormonální hladiny. Dále by si měli lidé uvědomit, že bylinkové přípravky by neměly být používány jako náhrada za lékařskou péči.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možné vedlejší účinky užívání bedrníku obecného?
A:Vedlejší účinky z užívání bedrníku obecného jsou velmi vzácné. V některých případech může způsobit alergické reakce u citlivých jedinců, ale většinou má bylinka jen mírné nebo žádné vedlejší účinky.

Bedrník obecný (Hypericum perforatum) je jednoletá bylina, která je často používána pro léčebné účely. Nať z bedrníku se běžně prodává v komerčních lékárnách a léčitelstvích jako sušený produkt nebo ve formě tinktury. Některé kultury bedrníku používají nať na výrobu oleje nebo infuze. Nať bedrníku je bohatá na flavonoidy, které mají široké spektrum terapeutických účinků. Jde především o floroglucinol, hypericin a rutin. Tyto látky mají antidepresivní, antivirové, antioxidační a protizánětlivé vlastnosti. Používá se také v tradiční čínské medicíně na léčbu horečky, bolesti hlavy, artritidy, astmatu a kožních infekcí. Všechny rostliny jsou testovány dříve, než jsou prodány jako léčivý produkt. U bedrníku s označením „50g nať“ můžete očekávat, že má minimálně 50 gramů čistého produktu. V našem případě to znamená, že každý balíček obsahuje 50g bedrníku obecného nati, který je hojně osázený průhlednými červenými kůry a malými černými punkcemi. Musíme uvést, že léčebné účinky bedrníku obecného nebyly potvrzeny výzkumnými studiemi a jeho spotřeba by měla být vždy diskutována se zdravotníkem nebo lékařem. Navíc byste měli zvážit i možnost alergické reakce.

Bedrník obecný nať 50g Pimpinella saxifraga herba cons.
Skladem (10+ ks)
48,00
42,86 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....