Andělika lékařská plod 50g

14.4.2024

Andělika lékařská plod 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Andělika lékařská plod a jaký je její účel?
A:Andělika lékařská plod je bylina, která se využívá jako přírodní lék na různé zdravotní problémy, včetně zánětů a infekcí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Andělika lékařská plod?
A:Andělika lékařská plod se zpravidla užívá ve formě nálevu nebo tinktury. Vyžaduje to opatrnost, protože příliš velké dávky mohou mít vedlejší účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Andělika lékařská plod vhodná pro každého?
A:Ne, Andělika lékařská plod není vhodná pro těhotné a kojící ženy, stejně jako pro osoby s určitými alergiemi nebo onemocněními, kteří by mohli být citliví na některé složky této byliny.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Andělika lékařská plod nějaké vedlejší účinky?
A:Ano, při příliš velkých dávkách může Andělika lékařská plod vyvolat nežádoucí účinky, jako jsou bolesti hlavy, zvracení a průjem. V případě těchto symptomů by měl uživatel okamžitě vyhledat lékařskou péči.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde se dá Andělika lékařská plod zakoupit?
A:Andělika lékařská plod je dostupná v některých lékárnách a také online v e-shopu specializujícím se na přírodní produkty. Při nák

ového článku Andělika lékařská plod (Angelica archangelica L.) je rostlina z čeledi apiaceae, rod andělika. Andělika se sklízí od počátku června do poloviny července, plody se nasbírají pozdně na podzim. Andělika je používána v tradiční medicíně již několik staletí. Byla používána k léčení širokého spektra nemocí od psychických k trávicím poruchám. Andělika má protizánětlivé, oteplovací a antiseptické účinky. Plody obsahují kombinaci fytonutrientů, které pomáhají bojovat proti bakteriím, virům, houbám a dalším infekcím. Kromě toho je andělika známa také pro své léčivé účinky na močový systém, trávicí trakt, kardiovaskulární systém a další. Plody anděliky jsou charakteristické svým sladkokyselým aromatem. Mají silnou vůni, která se podobá medu s limetkovým oříškem. Sušením se výrazně oslabuje aroma. Jsou skvělým zdrojem antioxidantů, vitamínu C, minerálních látek a flavonoidů. Pro léčebné účely se lze uchýlit k různým formám užití anděliky. Nejčastěji se využívají plody, listy nebo kořeny anděliky. Můžete je použít pro výrobu nápojů, tinktur, nálevů nebo bylinných čajů. Tento produkt je v souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin. Má potenciál ovlivnit organizmus v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Přesto své léčebné účinky mohou prokazovat jedinci individuálně. Proto se s léčebnými účinky užívání anděliky vždy poraďte se svým zdravotnickým pracovníkem.

Andělika lékařská plod 50g Archangelica officinalis frustus tot.
Skladem (10+ ks)
79,00
70,54 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....