Andělika lékařská kořen řez. Archangelica officinalis radix cons.

27.5.2024

Andělika lékařská kořen řez. Archangelica officinalis radix cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Andělika lékařská kořen řez?
A:Andělika lékařská kořen řez je bylinka, která se používá v tradiční medicíně k léčbě různých zdravotních problémů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Andělika lékařská kořen řez používá?
A:Andělika lékařská kořen řez se může používat jako čaj nebo tinktura. Může být také použita externě jako mast nebo obklad.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání Andělika lékařská kořen řez?
A:Andělika lékařská kořen řez se tradičně používá pro zlepšení trávení, uklidnění nervového systému a pro zlepšení imunitního systému. Také se používá k léčbě bolesti, zánětu a k odstranění toxinů z těla.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky Andělika lékařská kořen řez?
A:Andělika lékařská kořen řez může způsobit citlivost na sluneční světlo a může interagovat s některými léky. Pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte léky, konzultujte s lékařem před použitím této bylinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit Andělika lékařskou kořen řez?
A:Andělika lékařská kořen řez se dá zakoupit v lékárně, bio obchodě nebo na internetu. Při nákupu by měla být zajišt

e Andělika lékařská (Archangelica officinalis radix cons.) je rostlina vyskytující se v zahradách a lesích po celé Evropě. Pěstuje se ve vysokých polohách, nejčastěji v nížinách a horských oblastech. Andělika lékařská patří do čeledi Apiaceae (máty). Má vysoké, oválné listy a charakteristickou voňavou vůni. Květy jsou zpravidla oranžové, žluté nebo bílé. Rostlinu lze najít v období od května do září, v závislosti na druhu a povětrnostních podmínkách. Kořen anděliky lékařské se používá pro léčení řady nemocí. Obsahuje látky jako seskuin, karyofylen, apiol, limonén, fenoly, anetol a vařenou silicu. Tyto látky poskytují léčebné vlastnosti, které pomáhají při léčbě některých zdravotních problémů, jako je bronchitida, revmatoidní artritida, kožní problémy a únava. Navíc se kořen anděliky lékařské také užívá k regulaci trávení, zlepšení metabolismu, snížení hladiny cholesterolu, detoxikaci jater a pomoci s duševními problémy. V aromatherapy se používá k uvolnění stresu a podpoře imunity. Ti, kteří užívají kořen anděliky lékařské, by se měli před jeho užíváním poradit se svým lékařem. Hrozí riziko vedlejších účinků, jako je sucho v ústech, bolest hlavy a průjem.

Andělika lékařská kořen řez. Archangelica officinalis radix cons.
nedostupné
472,70
422,05 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....